Smiltenes ģimnāzijas absolvente saņem stipendiju

2009./2010. akadēmiskajā gadā 12 studenti saņem Latvijas Universitātes (LU) Fonda administrētās Armīna Rūša stipendiju fonda stipendijas. Viena no viņiem ir Smiltenes ģimnāzijas absolvente Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes studente Digne Ūdre.

 

Ģimnāzijas absolvente Armīna Rūša stipendiju fonda stipendiju ir ieguvusi jau otro reizi. Digne ir topošā vizuālās mākslas un kultūras vēstures skolotāja. Jauniete jau vairāk nekā gadu aktīvi darbojas studenšu korporācijā "Staburadze".

„Stipendijas piešķiršana man bija ne tikai liels gods, bet arī ļoti nozīmīgs atbalsts studiju procesā, ikdienā, kā arī zināšanu papildināšanā ārpus studijām," tā par savu otro A. Rūša stipendiju saka D. Ūdre.

LU Fonda komunikāciju speciāliste Laine Vose stāsta, ka kopējais stipendiju fonds ir 32 tūkstoši četri simti dolāru, bet vienam studentam paredzēti 2700 dolāru.

 

"Armīna Rūša piemiņas stipendija nodibināta ar mērķi studiju laikā atbalstīt spējīgus un centīgus Latvijas studentus un popularizēt studenšu korporāciju akadēmisko vienotību gan studiju laikā, gan ārpus tā. Šo stipendiju tēva un brāļa gaišai piemiņai izveidojis LU Fonda mecenāts Roberts Rūsis," stāsta L. Voise.

Izglītība