Smiltenes jauniešu domes rīkotā labdarības akcija trāpījusi desmitniekā 1

Vairāk par dāvanām Palsmanes speciālās internātpamatskolas un Ērģemes bērnu nama audzēkņi šonedēļ ciemos gaidīja to vedējus - Smiltenes skolu jauniešus.

 

"Visi pēc tam no laimes jutās, it kā lidotu, pusmetru no zemes atrāvušies," Palsmanes internātpamatskolas direktores vietniece Inita Zaharčuka joprojām ir sajūsmināta par jauniešu sniegto koncertu un bērnu iesaistīšanu radošajās darbnīcās.

 

Jau ceturto gadu Smiltenes jauniešu dome sadarbībā ar pilsētas pašvaldību rīko labdarības akciju abu minēto iestāžu audzēkņiem. Arī šoreiz jaunieši pilsētas skolās viņiem vāca dāvanas, galvenokārt rotaļlietas, galda spēles un kancelejas preces, un paši tās veda uz Palsmani un Ērģemi. Tur neizpalika jauniešu domes organizētais koncerts, kurā uzstājās Smiltenes skolu skolēni - dziedātāji, dejotāji un vijolnieces.

 

Pirmo reizi jaunieši piedāvāja bērniem strādāt radošajās darbnīcās, veidojot papīra eņģeļus, zvaigznes, eglītes un adventes vainadziņus. Lai iepriekš iemācītos to paši, viņi devās uz Smiltenes mākslas skolu.

 

Palsmanieši un ērģemieši teic lielu paldies smilteniešiem par jaukajām dāvanām. I. Zaharčuka uzsver, ka bērnus ļoti iepriecināja pārdomātais koncerts un jauniešu sirsnīgums.

 

Braucienu gaidīja arī Smiltenes jauniešu dome. Smiltenes ģimnāzijas 12. klases skolniece Liene Zīlīte domā, ka šāda labdarības akcija jāturpina arī nākamajos gados, jo ir jāpalīdz tiem, kuriem klājas grūtāk. Liene atbalstīja akciju arī ar savu ziedojumu.

 

"Esmu lepna, ka jaunieši spēj atrast laiku savā saspringtajā ikdienā un pavadīt pēcpusdienu kopā ar bērniem, dāvinot prieku viņiem un sev. Vienmēr jau nevajag materiālo. Reizēm pietiek ar mazumiņu," domā jauniete.

 

Labdarības akciju atbalstīja uzņēmumi "Virši A" un "Tinda C", sedzot transporta izdevumus. "Autobusa šoferītis Dainis Lācis neprasīja atlīdzību par vešanu, tāpēc ietaupījām sponsora naudu un iegādājāmies dāvanu kartes kancelejas preču veikalā," piebilst jauniešu lietu koordinatore Smiltenes domē Aurika Zīvere.

Komentāri 1

Izglītība