Smiltenes mākslas skolā gaida jaunos audzēkņus

Jaunnedēļ sākas jaunais mācību gads, bet Smiltenes mākslas skolā audzēkņus uzņems visu septembri. Pieteikties var sākot no skolas vecuma bērniem.

 

Smiltenes mākslas skolas direktors Haralds Balodis informē, ka jaunos audzēkņus skolā turpina uzņemt. Lai iestātos, jādodas uz mākslas skolu Smiltenē, Vaļņu ielā 2. Līdzi jāņem dzimšanas apliecības kopija.

 

 

Iesniegums jāaizpilda turpat uz vietas, kur ar skolas vadību var izrunāt visus interesējošos jautājumus. Iestājeksāmenu nav. Līdz 1. septembrim pieteikties var katru darba dienu no pulksten 10.00 līdz 17.00, bet, sākot ar 2. septembri, no pulksten 10. līdz pat 20.00. Kontakttālrunis darba laikā - 64774666.

 

"Pieteikties var sākot no skolas vecuma bērniem. Īpaši mēs gaidām 4. klašu skolēnus. Protams, var pieteikties jaunāki un vecāki audzēkņi," papildina mākslas skolas skolotāja Vineta Balode.

 

2009./2010. mācību gadā skolā programma ir tā pati, kas pērn. Apgūt varēs zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, veidošanu, keramiku, mākslas valodas pamatus. "Mazliet vairāk esam pievērsušies arī šūšanai," piebilst V. Balode.

 

Pirmā tikšanās jaunajā mācību gadā mākslas skolā būs 2. septembrī. Studijai (bērniem vecumā līdz desmit gadiem) pulksten 13.00, bet pārējiem (1. kursa un pārējo kursu audzēkņiem) pulksten 14.00.

Izglītība