Smiltenes mākslas skola uzņem jaunus audzēkņus

Kopš šīs nedēļas Smiltenes mākslas skola uzņem jaunus audzēkņus. Skola līdz pat 31. augusta pulksten 17.00 būs atvērta ikvienam interesantam.

Mākslas skolas skolotāja Vineta Balode informē, ka katru darba dienu no pulksten 10.00 līdz 17.00 tiek uzņemti audzēkņi tēlotāja mākslas studijā (1.-3. klašu skolēni) un pirmajā kursā (sākot no ceturto klašu skolēniem jeb bērni no desmit gadu vecuma). "Droši pie mums var arī nākt un interesēties 11, 12 un 13 gadus veci bērni. Nevienu neatraidām, gaidīti būs visi," uzsver V. Balode.

Tēlotāja mākslas studijā audzēkņi apgūst zīmēšanu, gleznošanu un darbu materiālā. Savukārt pārējie audzēkņi vizuāli plastiskās mākslas programmu - zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, veidošanu, tekstilu, mākslas valodas pamatus un darbu materiālā. Dodoties uz Smiltenes mākslas skolu Vaļņu ielā 2, līdzi jāņem dzimšanas apliecība. Kontakttālrunis - 64774666

Savukārt Smiltenes mūzikas skolā audzēkņu uzņemšana paredzēta 30. un 31. augustā, kā arī 1. un 2. septembrī no pulksten 10.00 līdz 17.00.

Mūzikas skolas direktors Andris Megnis informē, ka tiek uzņemti audzēkņi no septiņu gadu vecuma šādās klasēs: klavieru, vijoles, akordeona, kokles, ģitāras, kora dziedāšanas, pūšamo instrumentu un sitamo instrumentu klasē. Mūzikas skola atrodas Pils ielā 3. Kontakttālrunis - 64773220.

Izglītība