Smiltenes mākslas skolas audzēkņu darbi aplūkojami izstādē

Smiltenes bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļai ir izveidojusies laba sadarbība ar mākslas skolu. Šogad jau otro reizi literatūras nodaļā ikviens var apskatīt audzēkņu keramikas izstrādājumus.

 

Jau tagad pilsētas iedzīvotāji un viesi Bērnu literatūras nodaļā Smiltenes kultūras un sporta centrā var aplūkot keramikas darbu izstādi Lieldienu motīvos. Mākslas skolas keramikas skolotāja Džinita Jurkovska informē, ka ir izstādīti vairāku grupu un kursu audzēkņu darbi.

 

 

 Bez keramikas izstrādājumiem publiskai aplūkošanai ir izlikti vairāki kompozīciju darbi. "Bērni izveidojuši dekoratīvas olas, Lieldienu zaķus. Redzami ir arī vairāki svečturi," informē Dž. Jurkovska.

 

Skolotāja un audzēkņi ir priecīgi, ka viņiem radusies iespēja parādīt savus darbus arī citiem cilvēkiem. Vienīgi darbu autori bija cerējuši, ka savus darinājumus pa Lieldienu brīvdienām varēs ņemt uz mājām.

 

Iespējams, šajā mācību gadā šī būs pēdējā mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā, jo vairākiem no viņiem tuvojas diplomdarbu laiks.

Izglītība