Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada izglītības iestādes saņems multimediju tehniku un portatīvos datorus

Laika posmā no šā gada 13.februāra līdz 21.februārim projekta „Izglītības iestāžu informatizācija" ietvaros noslēgti līgumu par multimediju tehnikas un portatīvo datoru piegādi un uzstādīšanu Smiltenes novada izglītības iestādēs - Launkalnes sākumskolā, Palsmanes pamatskolā, Variņu pamatskolā, Bilskas pamatskolā, Blomes pamatskolā, Grundzāles pamatskolā, Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolā.

Noslēgtie līgumi paredz, ka šā gada aprīlī Smiltenes novada izglītības iestādes kopumā saņems 7 multimediju tehnikas komplektus (kur ietilpst portatīvais dators, projektors, interaktīvā tāfele, digitālā datu kamera u.c.) un 5 portatīvos datorus.

Plānots, ka projekta noslēdzošajā posmā Smiltenes novada izglītības iestādes tiks apgādātas kopumā ar 58 stacionārajiem datoriem.

Projektu plānots realizēt līdz 2012.gada 30.jūnijam.

Izglītība