Smiltenes novadā siltinās divas izglītības iestādes 5

Jaunais 2012. gads Palsmanē un Grundzālē būs ievērības cienīgs arī plānoto būvdarbu dēļ. Palsmanē renovēs pirmsskolas izglītības iestādes ēku, Grundzālē - pamatskolu.

Smiltenes novada dome 28. decembrī izsludināja atklātu konkursu minēto būvdarbu veikšanai, lai izraudzītos piemērotāko pretendentu.

Būvdarbi ir plānoti pašvaldības īstenotā projektā "Smiltenes novada Grundzāles un Palsmanes pagastu izglītības iestāžu renovācija atbilstoši augstām energoefektivitātes prasībām", informē Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs Andris Lapiņš.

Galvenie plānotie darbi abos objektos ir ēku, to pamatu un jumta konstrukciju, kā arī maģistrālo cauruļvadu siltināšana, logu un ārdurvju nomaiņa, siltumapgādes sistēmu atjaunošana, apgaismojuma energoefektivitātes uzlabošana un alternatīvu enerģijas avotu uzstādīšana.

Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" otrdien, 3. janvārī.

Komentāri 5

JYKI

Cik tad reizes var logus mainīt Grundzāles skolai , ak jā, mēs jau dzīvojam bagātā valstī .

pirms 8 gadiem, 2012.01.02 15:27

B.I.

Pilnīgs absurds siltināt, ēku ar 250 mm putupolistirolu, ja pēc energoaudita datiem ēkas renovācijas izmaksas atmaksāsies tikai aptuveni pēc 30 gadiem, taču šāda tipa siltumizolācijas normatīvais kalpošanas laiks ir aptuveni 15 gadi...

pirms 8 gadiem, 2012.01.02 20:01

Braucējs

Varbūt šis projekts ir saistīts ar ES naudām? Tad kaut kur viņa jāliek?

Nu mums jau ēkas un citi brīnumi, kas tiek lietoti jau kopš pirmskara, tad i šis turēs :)

pirms 8 gadiem, 2012.01.02 20:20

Tu tiešām ''realist'' esi mazizglītots muļķis-iemācies pareizi uzrakstīt vārdu Grundzāle un tad izsaki kkādus stulbus minējumus.

pirms 8 gadiem, 2012.01.02 20:33

Tā diemžēl ir jau bijis, ka mācību iestādes ēkā iegulda lielus līdzekļus renovācijā un pēc dažiem gadiem to slēdz. Cerams, ka šoreiz tā nebūs. Un cik ir gadījies saskarties ar renovācijas projektiem, tad praksē pēc darbu pabeigšanas projektā paredzēto energoefektivitāti ēka nesasniedz. Ieguvums - smukāka ēka.

pirms 8 gadiem, 2012.01.02 22:48

Izglītība