Smiltenes sporta skolai - 10 gadu jubileja 2

Nākamajā nedēļā, 1. septembrī, 10 gadu jubileju svinēs Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skola. Uz svinīgo pasākumu aicināts ikviens interesents, ielūdz skolas direktors Ivars Joksts.

Svinības notiks Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas zālē. Sākums - pulksten 18. Svētkos skola atskatīsies uz savu vēsturi un sportiskajiem sasniegumiem.

Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skola (BJSS) savu darbību uzsāka 2002. gada 1. septembrī, kā atsevišķa pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestāde.

"Salīdzinoši ar tām sporta skolām, kas uzsāka darbu reizē ar mums citās nelielajās Latvijas pilsētās, mēs varam būt vieni no vadošajiem sportisko rezultātu ziņā. Mūsu audzēkņi piedalījušies pasaules jaunatnes meistarsacīkstēs. Šajās Olimpiskajās spēlēs Londonā startēja arī divas mūsu bijušās audzēknes Līna Mūze un Sandra Aleksejeva," gandarīts uzsver I. Joksts. Uz savu jubileju skola uzaicinājusi arī abas olimpietes.

Smiltenes BJSS ir augusi arī audzēkņu, treneru un sporta veidu ziņā. Jaunajā mācību gadā sporta skolā mācīsies vidēji 300 audzēkņi. Viņi var trenēties sešos sporta veidos: vieglatlētikā, futbolā, basketbolā, volejbolā, BMX riteņbraukšanā un orientēšanās sportā. Smiltenes BJSS strādā 15 treneri.

Pēc Smiltenes BJSS jubilejas svinīgā pasākuma sāksies saviesīgā daļa. Uz to jāpiesakās iepriekš, zvanot I. Jokstam vai metodiķei Kitijai Klempnerei. Tad arī vairāk varēs uzzināt par saviesīgās daļas dalības maksu.

Komentāri 2

lasitaja

Nez cik gadu ir Valkas sporta skolai? Nav dzirdēts neviens skaits pasākums esošajiem un bijušajiem skolas audzēkņiem :(

pirms 8 gadiem, 2012.08.21 15:58

Izglītība