Smiltenes tehnikuma dienesta viesnīcas apkārtnē pilsētas jauniešu automašīnas vairs tik bieži neierodas 1

Smiltenes tehnikuma dienesta viesnīcā dzīvojošie audzēkņi jūtas drošāk. Pilsētas jauniešu kompānijas vairs neizvēlas stāvlaukumu pie kopmītnēm par regulāru pulcēšanās vietu.

 

Par to "Ziemeļlatvijai" stāsta gan apvaicātie tehnikuma audzēkņi, gan dienesta viesnīcas darbinieces.

 

"Lietas virzās uz labo pusi. Nezinu, kas tam ir iemesls, - vai nu raksts avīzē, vai uzstādītā ceļa zīme, vai vēl kāds," spriež dienesta viesnīcas vadītāja Mārīte Bāliņa. "Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka šoruden tehnikumu apsēdušas smilteniešu kompānijas.

 

Pēc skolas iniciatīvas nesen pie stāvlaukuma, kas atrodas blakus dienesta viesnīcai, uzstādīta ceļa zīme "Iebraukt aizliegts" ar papildplāksni, kas norāda: šajā teritorijā jebkādiem transportlīdzekļiem aizliegts iebraukt no pulksten 18.00 līdz 7.00.

 

Vēl dienesta viesnīcā ierīkota trauksmes poga, lai personāls vajadzības gadījumā varētu ātri izsaukt apsardzi. Pie tehnikuma arī turpina patrulēt policisti.

 

"Tagad vēl nav manīts, ka viņi (domāti pilsētas jaunieši, - redakcijas piezīme) te stāv un dzer. Ir palicis drošāk," secina tehnikuma pirmkursnieces Ieva un Ilze.

 

Dienesta viesnīcas darbinieces ievērojušas, - tagad pilsētnieki savas automašīnas novieto citur Kalnamuižā, piemēram, tālāk pie katlumājas.

Komentāri 1

MC

Tas vieninieks zīmē izskatās pārlipināts no septītnieka priekšas uz asototnieka sākumu. :)

pirms 12 gadiem, 2008.11.06 17:04

Izglītība