Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā aug ritmiski bērni 1

Ritmikas dienā klašu kolektīvi skolas biedrus, skolotājus un vecākus pārsteidza ar atraktīviem priekšnesumiem, skaistiem tērpiem un labu noskaņojumu.

Svarīgi, lai skolēni

ritmiski vingrotu un izjustu mūziku

Par tradīciju Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā ir kļuvusi Ritmikas diena, kurā uzstājās visu klašu kolektīvi. Ierodoties pasākuma norises vietā varēja sastapt smaidīgus un atraktīvus skolēnus, kas pārtapuši par velniņiem, saulītēm, lellēm un daudz ko citu.

 

 

Mēģinājumi - vairākas nedēļasPagājušā gada pasākuma uzvarētājas no 6.c klases uzstājās populārā dziedātāja "Mika" dziesmu ritmos. Meitenes uzvaru cer izcīnīt arī šogad, jo iepriekš rūpīgi gatavojušās šim pasākumam. "Ritmikas dienai gatavojāmies vairākas nedēļas, arī tērpus aizņēmāmies, lai klases kolektīvs būtu saskaņoti ģērbies," stāsta Elīna, Liene, Laura un Kristīne.6.c klases skolniecei Elīnai vislabāk patika 6.a klases priekšnesums. "Kaut arī viņi mums ir konkurenti, priekšnesums patika, jo tika izpildīti forši soļi," novērojusi Elīna.Ciemos bija ieradušies Smiltenes ģimnāzijas 7. klašu skolēni, kuri pasākumā uzstājās ar savu priekšnesumu."Man patīk šis pasākums, jo te var vērot interesantus un atraktīvus sniegumus. Vislabākie priekšnesumi bija 6. b un c klasei," savas domas atklāj Elīna no 7. klases.

 

 

Žūrija vērtē mazos un lielosPasākums norisinājās divās daļās, pirmajā savu sniegumu rādīja 1. - 3. klašu grupa, bet otrajā - 4. - 6. klašu skolēni. Pasākuma dalībniekus vērtēja žūrijas pārstāvji - skolotāji, vecāki un skolas medmāsa. Klašu kolektīvi tika apbalvoti visdažādākajās nominācijās, piemēram, par raitāko deju soļu izpildījumu, krāsainākajiem un interesantākajiem tērpiem.Pasākumam skolēni gatavojās sporta un audzināšanas stundās, kā arī brīvajos brīžos. Tas ir klašu kolektīvu audzinātāju kopējs darbs ar mūzikas un sporta nodarbību pedagogiem."Mēs necenšamies izpildīt akrobātiskus vingrinājumus, jo svarīgi ir tas, lai skolēni ritmiski vingrotu, izjustu mūzikas ritmus un vēl vairāk saliedētu klases kolektīvu," stāsta direktores vietniece audzināšanas darbā Vija Sokolova.V. Sokolova piebilst, ka pasākumā par tradīciju kļuvuši ir Smiltenes ģimnāzijas 7. klašu skolēnu priekšnesums un deju grupas "Nerātnie eņģeļi" uzstāšanās. "Tas ir tāpēc, lai skolēni redzētu un saprastu to, cik daudz var paveikt, ja regulāri nodarbojas ar vingrošanu un dejošanu," paskaidro V. Sokolova.

 

Komentāri 1

skoleens

čau... vispār man likās ka tas ir baigi dumji ka tex sākas..pagājušā gada uzvarētājas... jo galu galā!!! tad maybe raxtiisiet pa pagājušo gadu vai šito??? šogad uzvarēja citi, un ja raxtat kkādu raxtu ta raxtat pa jaunumiem, nevis pa kkādiem veciem notikumiem.. :D

tas tā bik saruugtina ka tiek publicēti pagājušā gada uzvarētāji nevis šī gada forshulji...

pirms 13 gadiem, 2008.02.15 19:21

Izglītība