Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā: Labie darbi vairo labo

Iesācies jaunais mācību pusgads. Daudzi Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas skolēni, atgriežoties no ziemas brīvdienām, stāstīja, ka kopīgi ar vecākiem zvanījuši uz labdarības tālruņiem, lai atbalstītu vienaudžus slimības ārstēšanā, lai ziedotu talantīgiem bērniem. Skolēni prieku sagādājuši arī pilsētas iedzīvotājiem.

 

Skolas direktore Inese Raiskuma stāsta, ka skolēni pārrunājuši gada nogalē paveikto. "Piedalījāmies Latvijas Sarkanā Krusta rīkotajā akcijā veikalā "Tops", kurā varēja atstāt dāvanu maznodrošinātajām ģimenēm.

 

 

Klašu kolektīvos joprojām jaukā atmiņā ir palicis Ziemassvētku eglīšu dāvināšana pilsētas iedzīvotājiem, tādējādi ļaujot zaļajiem kociņiem pēc skolas pasākuma piedzīvot otrus svētkus. Aizpagājušajā gadā eglītes aizceļoja pie pensionāriem, bet pērn Ziemassvētkos - pie invalīdiem," stāsta I. Raiskuma.

 

Pagājušajā nedēļā skola saņēmusi sirsnīgu apsveikumu no pirmās grupas invalīda Elmāra Strazdiņa, kurš rakstījis, ka ir ļoti pateicīgs un aizkustināts par skaisto eglīti, ko dāvinājusi skola. Viņš skolas lielajai saimei novēlējis veiksmi.

 

"Nozīmīgi ir šie vienkāršie vārdi, sūtot domās un sakot kādam citam labu, šajā gadījumā skolai. Vienkārši vēlot veiksmi, pat nedodot nekādu taustāmu labumu. Tie parāda, kāds spēks ir vārdam, dodot gandarījuma sajūtu visai darba dienai," saka Trīs pakalnu pamatskolas direktore.

Izglītība