Smiltenieši apsteidz rīdziniekus un iegūst pirmo vietu “ZZ čempionātā” 1

Smiltenes ģimnāzijas 11.b klases skolēni Zelta zivtiņas čempionātā starp daudzām komandām izcēlās ne vien ar veiklību, izveicību un apķērību, bet arī ar krāšņu priekšnesumu, kas viņus aizveda līdz 1. vietai Latvijā. Smiltenieši nopelnīja deviņu dienu ilgu ceļojumu uz Itāliju.

 

Jau otro gadu Latvijā tiek rīkots skolēnu sporta un kultūras festivāls "ZZ čempionāts - rādi klasi", kurā piedalījās vairākas Valkas rajona skolu komandas. Tomēr finālā divdesmit skolu konkurencē sacentās vien Smiltenes ģimnāzijas 11.b klase.

 

 

"Jā, mēs piedalījāmies, lai uzvarētu. Pagājušā gadā palikām ceturtie, tāpēc šogad gribējām nobaudīt uzvaras garšu," stāsta 11.b klases skolniece Liene Zīlīte.

 

Pēc uzvaras čempionātā jauniete atklāj, ka tik spēcīgas emocijas līdz šim nav izjustas. "Pēc čempionāta Vērmaņdārzā (ZZ čempionāta fināla norises vietā - red.) spiedzām un lēkājām, līdz attapāmies, ka esam palikuši vienīgie," atceras smilteniete.

 

Arī 11. klases skolnieks Nauris Vizulis neslēpj, ka uzvara šoreiz bija galvenā. "Mēs pierādījām citiem, ka varam ko tādu paveikt," ar paveikto lepojas Nauris.

 

Smilteniešu lielākie konkurenti bija Rīgas 49. vidusskolas vienpadsmito klašu skolēni, kuri ieguva 2. un 4. vietu.

 

Čempionāta finālā Rīgā komandām bija jāveic dažādi uzdevumi un jādemonstrē sportisks priekšnesums, ar ko mūsējie citu vidū īpaši izcēlās. Smiltenietes, iejutušās geišu tēlā, iesildīja savus sumo puišus. Priekšnesumu novērtēja arī žūrijas pārstāvji, kuri to atzina par labāko. Par priekšnesumu smiltenieši balvā ieguva dāvanu karti 150 latu vērtībā uz moderno atpūtas un izklaides centru "GO Planet".

 

Lai sajustu uzvaras garšu, ģimnāzisti sacensību laikā bez saplēstām drēbēm un ievainojumiem neiztika. "Grūti gāja stafetē, kur vairāki guva nobrāzumus. Toties neierasti bija staigāt ar koka kājām," atzīst Liene.

 

Ģimnāziste ir pārliecināta, ka padoties nevajag, jo arī viņi tikai ar otro piegājienu uzvarēja.

Komentāri 1

*

Malachi!!! :))APsveicu!Prieks par smiltenieshiem!

... Bet bildees cereeju redzeet taas geishas un sumo ciikstonjus... :(

pirms 12 gadiem, 2008.06.03 23:02

Izglītība