Smilteniešiem sapņi piepildās

Skolēni, rakstot vēstules TV3 projektam par saviem sapņiem, nemaz nenojauta, ka jau pēc neilga laika daži no tiem piepildīsies.

Smiltenes Centra vidusskolas sākumskolas skolēniem piedāvāja piedalīties TV3 projektā "Sapņi piepildās". "Tā nu 2. - 4. klašu skolēni rakstīja vēstulītes par saviem sapņiem, nezinādami, kas notiks vēlāk. Kad uz skolu piezvanīja no televīzijas un pavēstīja, ka pie mums ciemos brauks viens no Latvijas populārajiem mūziķiem, sapratām - tā nav joka lieta," stāta skolotājas Diāna Kokarēviča un Antra Alksne.Skolēni bija rakstījuši, ka vēlētos tikties ar Lieni Šomasi, Lauri Reiniku, Jāni Vinteru, sapņoja par jaunu sunīti, par to, lai vecāki nestrīdētos un daudz ko citu.

Pārsteigums - Lauris ReiniksViens no pirmajiem daudzu skolēnu sapņiem piepildījās, kad kora mēģinājuma laikā ar savu ierašanos visus pārsteidza dziedātājs Lauris Reiniks. Skolotājas atzīst, ka bija ļoti grūti iepriekš to neatklāt."Mēs dziedājām kopā ar Lauri, viņš mums pastāstīja par sevi un sniedza autogrāfus," priecājas 3.a klases skolnieks Edijs Sēja.Arī Edija Sējas sapnis piepildījās. Viņš savā vēstulē bija rakstījis, ka vēlas kļūt par kuģa kapteini un uzzināt, kur par to var mācīties.

Skolēns vada kuģiKādā februāra dienā Edijs ar saviem vecākiem devās uz Rīgu, pat nezinādams kāpēc. Ejot pa Kapteiņa ielu, pēkšņi pretī nācis mūziķis Roberto Meloni ar TV3 filmēšanas grupu, tikai tad puisis sapratis, ka sapņi piepildās. "Mēs visi devāmies uz Latvijas Jūras Akadēmiju, kur, iespējams, vēlāk mācīšos par kapteini. Aizbraucām arī uz Rīgas pasažieru ostu un apskatījām kruīza kuģi," aizrautīgi stāsta Edijs.Uz kruīza kuģa "Regina Baltica" Edijam bija iespēja sēdēt kapteiņa krēslā, grozīt kuģa stūri un saprast, kā īsti to vada. Tomēr vislielāko pārsteigumu zēna acīs varējis manīt brīdī, kad viņš uzzinājis, ka ar ģimeni varēs doties uz Stokholmu un aplūkot pilsētas ievērojamākās vietas.Tas viss apliecina, ka sapņi tik tiešām piepildās, tāpēc ikviens bērns var sūtīt vēstules projektam "Sapņi piepildās".Skolotāja D. Kokarēviča piebilst, ka vēl ir gaidāmi pārsteigumi.

Izglītība