Spēcīgas enerģijas skolēnu acīm liek būt spožākām

Šajā pasākumā pirmoreiz tika izveidota jauna nominācija - Gada cilvēks. To izdomāja skolas direktore Lilita Kreicberga.

FOTO ŠEIT!

 

"Var vienkārši apbrīnot, kur šim cilvēkam ir tik daudz laika. Viņa strādā divās skolās audzina 9. klasi, atbalsta ikvienu skolas administrācijas ideju, turklāt itin bieži viņa pati ģenerē jaunas idejas. Un vēl. Skolotāja līdzās visam sacītajam ir pabeigusi maģistrantūru. Tā ir latviešu valodas skolotāja Andriga Lozda," stāsta direktore.

Viņai ļoti patīk šis pasākums - svētku pieņemšana ir laikā starp Ziemassvētkiem un Jaungadu, tad gaisā virmo viss neparastais, dažkārt nesaprotamais. L. Kreicberga priecājas ka aizvadītajā mācību gadā neviens skolotājs vai skolēns viņai nav sacījis, ka "es to nedarīšu, kam vajag, lai dara".

 

Skolā dzimst daudzas spēcīgas enerģijas un tās skolēnu acīm liek būt spožākām. Mīļas piemiņas veltes saņēma visi labākie ģimnāzijas audzēkņi. Katrai klasei skolotāja Una Veinberga bija sagatavojusi īpašu raksturojumu ar tikai šai klasei tipisku smaržu un garšu.

Saietā visiem lielisku dāvanu pasniedza bijusī skolas absolvente, nu jau Latvijā populāra soliste Ginta Ēķe ar mūziķi Kristapu Krievkalnu. Ginta atzina, ka mājās dziedāt daudzu bijušo skolotāju priekšā ir visgrūtāk.

Taču saiets, kā allaž, sākās ar 12. klašu skolēnu veidotu videoprojekciju par aizvadītā gada nozīmīgākajiem notikumiem. Tādu patiešām ir daudz un tie notiek katru dienu. Domājams, ka nākamais gads būs vēl rosinošāks un aktīvāks.

Izglītība