Sveša vieta un neierastas situācijas bērnus noteikti iespaido 1

Piektdien Valkas stadiona šautuvē un ģimnāzijas sporta hallē notika Vidzemes jaunsardzes ziemas sacensības, kurās no esošajām 18 vienībām piedalās 15, tostarp arī Valkas un Smiltenes jaunsargi.

 

Ģimnāzijā notika militārā spēle "Karogs". "Tā ir sešu dalībnieku komandas spēle, kurā ietilpst taktiskā plānošana, sadarbība starp komandas dalībniekiem un fiziskās aktivitātes. "Parasti sacensības komandu sporta veidos notiek brīvā dabā.

 

Tā kā jaunsardze ir militāra vienība, tad izvēlējāmies "Karogu", kas īpaši veicina komandas saliedētību, nevis tradicionālo visiem zināmo volejbolu vai basketbolu," stāsta Valkas jaunsardzes vadītājs Salvis Lozda, kurš šoreiz bija namatēva lomā.

Valcēnieši pusfinālā neiekļuva jo otro spēli zaudēja un play off sistēma nozīmē, ka zaudētājs izstājas. Smilteniešiem veicās labāk, un viņi uzvarēja abas spēles, kas ļauj turpināt cīņu pusfinālā.Par sacensību rezultātiem informēsim kādā no turpmākajiem laikraksta numuriem, jo līdz redakcijas slēgšanai tās vēl nebija beigušās.

Viena no pieredzējušākajām vienībām ir Varakļānu komanda, kuru vada Oskars Kančs. Tā ir Vidzemē lielākā vienība. O. Kančs uzslavēja valcēniešus par lieliskajām sporta būvēm - šautuvi un ģimnāzijas halli. Jautāts par komandas startu, viņš atbildēja, ka rezultāti diezin vai būs spīdoši.

 

"Sveša vieta un neierastas situācijas bērnus noteikti iespaido, bet tas ir tikai normāli, jo ne jau mēs vienīgie svešinieki Valkā," smaida O. Kančs.

Komentāri 1

Simona

Gulbene uzvarēja!
Mēs esam un būsim tie labākie!

pirms 11 gadiem, 2009.12.19 11:29

Izglītība