Svešvalodu mēnesis Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā

Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā aprīlis bija svešvalodu mēnesis. Kā jau katru gadu labākie angļu valodas zinātāji katrā klašu grupā sacentās, piedaloties skolas olimpiādēs. Skolēniem vajadzēja parādīt savas lasīšanas, klausīšanās, rakstīšanas un valodas lietojuma prasmes.

Lai uzlabotu skolēnu zināšanas un labāk sagatavotu viņus olimpiādēm, Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā ik gadu tiek rīkots svešvalodu mēnesis. Tajā iesaistās skolēni jau no 3. klases.

Trīs pakalnu pamatskolas angļu un krievu valodas skolotāja Anna Čudare pastāstīja, ka šogad 3. klašu grupā labākie rezultāti bija Raineram Hermanovskim, Janai Burkēvičai un Tomasam Ozolam. 4. klašu grupā uzvarēja Kristīne Ķikute, Elīna Zirdziņa un Rūdis Rozītis. 5. klašu grupā labākos rezultātus uzrādīja Kārlis Bērzs, Uģis Upenieks un Elīza Bija.

Divi labākie sestklasnieki no katras paralēlklases bija Pēteris Ķikuts un Annija Ozola no 6.a klases, Kaspars Prauliņš un Kristaps Rīders no 6.b Evita Rīdere un Oskars Leosks no 6.c.

6. klašu skolēni Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā apgūst arī otro svešvalodu - krievu valodu. Šogad pirmo reizi audzēkņi piedalījās arī skolas krievu valodas olimpiādē. Sesto klašu skolēni sacentās teksta lasīšanā un bagātākā vārdu krājuma apkopojumā.

Krievu valodas labākie zinātāji izrādījās Annija Ozola, Lelde Zandmane un Kristaps Krūzītis. Viņu skolotāja ir gandarīta par labajām zināšanām un novēl audzēkņiem pilnveidot savas prasmes nākošgad jau kā Smiltenes ģimnāzijas audzēkņiem.

Izglītība