Trikātā aicina pieteikties pirmklasniekus

Pamatskola ir uzsākusi skolēnu reģistrāciju mācībām 1. klasē nākamajam mācību gadam. Reģistrējoties nepieciešama bērna dzimšanas apliecība.

 

Lietvedības darba laiks ir katru darba dienu no pulksten 8.30 līdz 15.30. Skola aicina pieteikties jaunus audzēkņus arī citās klašu grupās.

 

Nākamie skolēni kopā ar vecākiem aicināti ierasties pamatskolā, lai iepazītos ar mācību kabinetiem, pedagogiem un viņu vadītajām stundām, ar mūsdienīgi aprīkotu sporta zāli."Mūsu pamatskolas prioritārās jomas ir sports un vizuālā māksla.

 

 

Tas ikvienā bērnā attīstīs spējas sasniegt iecerēto mērķi. Pēc stundām skolēniem ir iespēja darboties pagarinātajā dienas grupā, daudzveidīgajos interešu izglītības pulciņos un lietderīgi pavadīt laiku informācijas centrā," sola skolas direktore V. Skudra.

 

Pagājušajā mēnesī skolā tika sagatavoti un iesniegti divi projekta pieteikumi: "Sporta - sociālās rehabilitācijas programma Valkas rajona Trikātas pagasta sociālā riska grupas jauniešiem", kas tika iesniegts Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijā.

 

 

To paveica skolas direktore V. Skudra. Otrs projekts "Kopā ar grāmatiņu" iesniegts Rietumu bankas labdarības fondam, un to sagatavoja bibliotekāre Inga Boškina.

Izglītība