Trikātā pošas Gaismaskalna skolas salidojumam

Gatavojoties salidojumam par godu skolas 70. jubilejai, skolēni un skolotāji aizvien biežāk manāmi uzpošot Trikātas pamatskolu un tās apkārti. Pēc nedaudz vairāk kā diviem mēnešiem Gaismaskalna skolā satiksies tās absolventi.

 

Trikātas pamatskolas salidojums notiks šovasar 2. augustā kad vienlaikus risināsies arī vērienīgie pagasta astoņsimtgades svētki.

 

Gatavojoties nozīmīgajai skolas jubilejai, aktīvi darbos iesaistās gan skolēni, gan pedagogi. Skolas direktore Ligita Šaicāne pastāstīja, ka kopīgiem spēkiem aizvadītajā nedēļā iestādīti septiņi ozoli - katram gadu desmitam pa vienam. "Stādīšanas darbos iesaistījās arī sākumskolas skolēni," piebilst L. Šaicāne.

 

Šonedēļ skolā ir paredzēta projektu nedēļa, kuras laikā skolēni sakops un labiekārtos skolas apkārtni - padarīs to krāšņāku. "Plānojam iztīrīt un izveidot skaistāku mazo dīķīti pie skolas," atklāj L. Šaicāne.

 

 

Darbu daudzSalidojums Gaismaskalna skolā notiks tās īstajā dzimšanas dienā, 2. augustā pulksten 14.00. Savukārt reģistrēšanās jau no pulksten 11.00. Bet līdz tam vēl darāmā ir daudz.

 

"Ziemeļlatvija" uzzināja, ka scenārijs skolas 70. jubilejas pasākumam vēl top. Jau rakstījām, ka noslēdzies vērienīgais remonts skolas aktu zālei, tomēr vēl bija nepieciešams finansējums jaunu solu iegādei. Beidzot tas ir rasts. "Aktu zālei būs arī jauni krēsli, jo projekts ir apstiprināts," priecājas skolas direktore.

Izglītība