Turpinās pieteikšanās studijām Vidzemes Augstskolā

Turpinās pieteikšanās studijām Vidzemes Augstskolā – jauniešus interesē informācijas tehnoloģijas, sociālās zinātnes, bizness un tūrisms

Uz šo brīdi Vidzemes Augstskolā (ViA) studijām ir pieteikušies 237 jaunie studenti, kas uzsāks studijas koledžas, bakalaura, maģistra vai doktora līmenī. 

Līdz 3. augustam uzņemšanas otrajā kārtā notiek pieteikšanās atsevišķās studiju programmās, kurās ir atlikušas budžeta vietas, savukārt, tajās programmās, kurās budžeta vietu nav vai arī tās jau ir aizpildītas, ir iespējams pieteikties arī studijām par maksu. 

“Šobrīd īpašu pārsteigumu nav, pietiekoši liela interese ir gan par jaunajām studiju programmām, gan arī tām, kuras piedāvājam tradicionāli. Vairāk pieteikumu nekā parasti ir maģistra līmeņa studijām. Šogad piedāvājam četras jaunas maģistra līmeņa programmas, tās ir saistītas ar kiberdrošību, mediju pratību, stratēģisko komunikāciju un virtuālo realitāti. Mēs esam uzlabojuši savas laboratorijas, studiju un pētnieciskā vide kļuvusi vēl starptautiskāka, ar tādu pozitīvu skaudību raugos uz tiem, kam tas būs pieejams studiju procesā”, komentē Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš.

Pieteikšanās uz atlikušajām valsts budžeta finansētajām un pašfinansētajām studiju vietām notiek kādā no 13 studiju programmām. Interesenti gaidīti pirmā līmeņa (koledžas) studiju programmās: “Informācijas tehnoloģijas”, “Mehatronika”, “Koka ēku celtniecība un ekobūves”, bakalaura studiju programmās: “Biznesa vadība”, “Informācijas tehnoloģijas”, “Komunikācija un sabiedriskās attiecības”, “Mediju studijas un žurnālistika”, “Tūrisma organizācija un vadība”, “Mehatronika”, maģistra studiju programmās – “Biznesa vides vadība”, “Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība”, “Mediju un informācijas pratība”, “Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas”, “Kibedrošības inženierija” un “Tūrisma stratēģiskā vadība”.

Pieteikšanās pamatstudiju programmās notiks klātienē Valmierā, Cēsu ielā 4, darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 13:00, C205 kabinetā, savukārt pieteikšanās maģistrantūrā norisināsies tikai elektroniski vietnē:  magistri.va.lv/. 

Studentiem iespējams iesaistīties arī dažādās augstskolas interešu grupās: ViA Studentu apvienībā, improvizācijas teātrī “ViAgars”, Debašu klubā, basketbola un futbola klubā “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”, florbola klubā “FBK Valmiera”, Valmieras frisbija klubā, korī “Skan” u.c.

ViA ir arī pirmā eko augstskola Baltijā. Tā veicina izpratni par videi draudzīgu dzīvesveidu un saimniekošanu, vienlaikus to savienojot ar studijām. Tāpat gadu no gada ViA ierindojas darba devēju TOP10 ieteiktāko augstskolu vidū.

Vairāk par studijām Vidzemes Augstskolā iespējams uzzināt mājaslapā: www.va.lv/


Izglītība