Uz otro kārtu izvirzīti trīs Smiltenes un Valkas ģimnāzijas abiturienti

Šodien Valmierā trīs Smiltenes ģimnāzijas un Valkas ģimnāzijas abiturienti turpinās cīņu 2. kārtā par Latvijas Universitātes Fonda stipendiju "Ceļamaize 2010" un M.M.V. Petkevičs stipendiju.

Latvijas Universitātes (LU) fonda darbības mērķis ir rūpēties par izciliem un centīgiem studentiem. "LU stipendija paredzēta perspektīviem un zinātkāriem topošajiem studentiem, kuriem ir nepietiekams finansējums studiju nodrošināšanai, bet ir možs prāts un skaidra nākotnes vīzija, kuri ir sabiedriski aktīvi un centīgi mācībās," saka LU Fonda komunikāciju speciāliste Laine Vose.

Uz 1500 latu vērto LU stipendiju no Smiltenes ģimnāzijas pretendē Linda Mūsiņa, Ginta Augule un Evija Jaškova, bet no Valkas ģimnāzijas - Danils Visockis, Katrīna Jaunslaviete un Līga Mežule.

1. kārtā komisija neklātienē vērtēja jauniešu sasniegumus, skatīja rekomendācijas, sociālo stāvokli un vidējo atzīmi. Šodien, 2. kārtā, Valmierā ar pretendentiem notiks intervijas.

Vai abiturientiem no Smiltenes un Valkas ģimnāzijas veiksies tikpat labi kā pērn divām Valkas ģimnāzijas absolventēm Kristīnei Plūmītei un Ditai Kalniņai uzzināsim 19. maijā.

Izglītība