Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzsāks īstenot projektu „Bērnudārza rekonstrukcija Rīgas ielā 8A” 12

Šā gada 1.oktobrī, Valsts reģionālās attīstības aģentūrā starp Smiltenes novada domi un Valsts reģionālās attīstības aģentūru noslēgta vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr.3DP/3.1.4.3.0/12/IPIA/VRAA/003 „Bērnudārza rekonstrukcija Rīgas ielā 8A" īstenošanu.

Šā gada 1.oktobrī, Valsts reģionālās attīstības aģentūrā starp Smiltenes novada domi un Valsts reģionālās attīstības aģentūru noslēgta vienošanās par Eiropas Savienības fonda projekta Nr.3DP/3.1.4.3.0/12/IPIA/VRAA/003 „Bērnudārza rekonstrukcija Rīgas ielā 8A" īstenošanu.Projekta realizācija kļuva iespējama piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu „Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.1.prioritātes „Infrastruktūra un cilvēku kapitāla nostiprināšana" 3.1.4.pasākuma „Nodarbinātības un sociālo pakalpojumu infrastruktūra" 3.1.4.3. aktivitātē „Pirmsskolas izglītības iestāžu infrastruktūras attīstība nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centros".Projekta „Bērnudārza rekonstrukcija Rīgas ielā 8A" mērķis ir veicināt vienlīdzīgas nodarbinātības iespējas, kā arī nodarbinātību un pakalpojumu pieejamību ģimenēm ar bērniem pirmsskolas vecumā Smiltenē, rekonstruējot bērnudārzu Rīgas ielā 8A, atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām, tā lai arī turpmāk šo ēku un teritoriju varētu izmantot pirmsskolas izglītības nodrošināšanai.Projekta ietvaros, pamatojoties uz izstrādāto tehnisko projektu, paredzēts esošajās bērnu rotaļu nojumēs izveidot mākslīgo apgaismojumu, esošajiem saimniecības iebrauktuves vārtiem uzstādīt automātisko aizvēršanās mehānismu ar tālvadības pulti, virtuves telpām četriem logiem uzstādīt markīzes, bērnu ēdamtelpā uzstādīt trīs izlietnes, ventilācijas sistēmai veikt sistēmas rekonstrukciju, balansēšanu un regulēšanu, kā arī ēkas mansarda stāvā izbūvēt bērniem „sajūtu istabu", kuru pēc projekta īstenošanas paredzēts aprīkot ar maņu orgānus attīstošu aprīkojumu.Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 22 499,00LVL, no kurām Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 19 124,00 LVL, Valsts budžeta dotācija 506,00 LVL, Smiltenes novada domes finansējums 2 869,00 LVL.Projektu paredzēts realizēt līdz 2013.gada decembrim.

Komentāri 12

Celtnieks

būvdarbus veic vsiem zināmāmās personas dēls?

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 16:06

Agris

Ja izveidos mākslīgo apgaismojumu, tad varbūt nevazās tos bērnus pa ielām.Tas būtu labi.Neesmu citās pilsētās redzējis šādu parādību.Domāju, ka bērnu no teritorijas drīkst izvest tikai vecāki vai cits pilnvarotais.Vai kam jānotiek lai saprastu cik tas bīstami,lai staigā un izskrienas pa teritoriju.Organizējiet rotaļas ārā!

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 08:35

iveta

Es it nemaz nepiekrītu Agrim. Manuprāt, ir ļoti jauki, ja bērni redz arī kaut ko citu ne tikai bērnudārza teritoriju. Meitiņa pāris reizes ir bijusi Lazdukalna skatu torni apskatīt un tas ir bijis vesels piedzīvojums, vakarā stāsta vecākiem un to ,starpcitu, vēl ilgi atcerās. Un ir labi, ka tādā veidā viņi arī labāk atpazīst un orientējas pilsētā. Vai mājās arī Jūs turat tikai pagalmā savu bērnu? Vai bērnudārza audzinātājas nav gana pilnvarotas personas? Jūs taču esat slēdzis līgumu ar PII. Kaut vairāk viņi redzētu kaut ko citu...

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 09:13

Agris

Tad jāsaskaņo šī uzturēšanās ārpus teritorijas ar vecākiem.Llikumi visās bērnu iestādēs ir vienādi. Lazdukalnu var apskatīt kopā ar vecākiem, brīvdienā Laba orentācija,300m pa trotuāru turp un atpakaļ.Pa mājas logu varu redzēt bērnu aktivitātes .Kā mazie,, Volgas strūdzinieki '"velk striķi.

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 13:12

cita mamma

Nepiekrītu.
Ja gribat lai jūsu bērns neiet varat iesniegt protestu bērnudārza vadītājai. Tad jūsu bērns var palikt telpās kādu citu audzinātāju uzraudzībā. Es gribu, lai mans bērns kaut ko redz ārpus bērnudārza žoga un neuzskatu, ka būtu kaut kas TIK bīstams bērniem iet pastaigā 2 pieaugušo pavadībā.
Visi tā esam staigājuši un esam vēl dzīvi un citur tāpat staigā. Gan jau ka līgumā ir ierakstīts, ka audzinātājas ir atbildīgas par bērna drošību ārpus teritorijas un drīkst vest viņus pastaigā, un pats esat to līgumu parakstījis.

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 15:35

x

Valmieras bērnudārza bērniem ir vestītes zaļā krāsā(atstarpojošās).Varbūt ņemsim piemēru no Valmieras?

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 16:10

x

Valmieras bērnudārza bērniem ir vestītes zaļā krāsā(atstarojošās) bērniem pastaigā pa pilsētu.Varbūt vispirms ņemsim piemēru no Valmieras?

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 16:12

arī valkā smuki visi vestītēs... tiešām pamanāmi (smiltene atkal buksē)

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 19:42

Inga

Vecmāmiņa,kuras suns nāvējoši sakoda bērniņu,droši bij pārliecināta ka nekas nenotiks.Kur tad radīsies tās liekās audzinātājas,kas nodarbosies ar tiem bērniem,kas neies slīpēt ielas.Tie bērni tak ar jāved ārā.Pati ļoti labi atceros pastaigas.Auklīte un audzinātāja pārmaiņus apmeklēja veikalus.Mēs lēniņām tipinājāml.Nekādas aktivitātes, ne orentācijas.Tas pats posms katru dienu.Man tā gribējās padzīvoties tai mašīnā kas bij ;Silītes; spēļlaukumā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 22:09

Nē nu trūkst vārdu, tas kas te gudri komentē ,JUMS VISPĀR BĒRNI IR??? Es kā vecāks savu bērnu vezdama uz bērnu dārzu ceru, ka ar viņu tur darbosies, ka ies pastaigāties, ka būs interesanti pavadījis laiku, jo kad mēs atnākam mājā no darba vairs neko negribās un bērnam jau ar vairs neko negribās un ir jauki, ka par dienu vinam ir bijis labi

pirms 7 gadiem, 2012.10.08 14:44

Gādīgais Agris mājās sēdēdams varētu iemācīties pareizi rakstīt vārdu ORIENTĀCIJA un tad mācīt PII audzinātājām, kā apieties un rūpēties par bērniem. Slikta valodas mācība skolā bijusi vai pats slinks! Un, ja tev, Agrīt, nepatīk,kā bērni dzīvojās iestādē, tad nesēdi mājās pie loga un nelūri, bet auklē, izglīto un rūpējies par savu bērnu pats. Uz bērnudārzu savus bērnus vadīs vecāki, kuri uzticas tur strādājošiem, pietiekami zinošiem darbiniekiem. Tā, lūk!

pirms 7 gadiem, 2012.10.09 13:49

Izglītība