Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vācieši ar rotaļlietām un saldumiem iepriecina Valkas bērnus 9

Pirmdien ar diviem paprāviem dāvanu maisiem Valkas bērnudārzā "Pumpuriņš" ieradās ilggadējie draugi no Vācijas pilsētas Pichau Pēterbaznīcas draudzes sieviešu kustības.

Vācu draugu - Elkes Knappes un Gīzelas Volteras - gide bijusī valcēniete Silveta Zvejniece stāsta, ka Elki par bērnudārza "Pumpuriņš" labo eņģeli var saukt jau daudzus gadus. Viņa Valkā pabijusi vairākas reizes. Pirms tam Elke brauca kopā ar Sarkanā Krusta kustību, ar savu darbavietu - Ģeogrāfijas pētniecības institūtu, bet tagad - kā privāta persona.

Aizejot pensijā, Elke kopā ar Gīzelu aktīvi darbojas savas pilsētas baznīcas sieviešu kustībā. Aktīvistes katru nedēļu tiekas vismaz divas stundas un pārrunā dažādas aktuālas tēmas, tostarp arī par labdarību. Kādā tikšanās reizē Elke savām domu biedrenēm pastāstīja par bērnudārzu "Pumpuriņš", tā ieinteresējot iesaistīties dāvanu sarūpēšanas akcijā.

Pirms tam Elke savam bērnudārzam sveicienus nosūtīja ar Ziemassvētku saldumiem un bērnu grāmatiņām. Bērnudārza audzēkņi patiesi priecājās par pilnīgi jaunajām mīkstajām rotaļlietām un gardajiem saldumiem.

Arī bērnudārza darbiniekiem bija sagādāta neliela dāvana - smaržīga kafija. "Bērnudārzam nekad nekas nav par daudz. Esam priecīgi par visām no sirds pasniegtām dāvanām," atzīst iestādes vadītāja Mirdza Miķelsone.

Komentāri 9

........

tiks personālam un radiniekiem,mazāk jau bērnudārza bērniem,paldies vācu draugiem...

pirms 8 gadiem, 2012.06.05 19:30

ārprāts..

"Bērnudārzam nekad nekas nav par daudz. Esam priecīgi par visām no sirds pasniegtām dāvanām," atzīst iestādes vadītāja Mirdza Miķelsone.
Kārtējais "īstais"murgs.

pirms 8 gadiem, 2012.06.05 19:42

hende hoh

Dodied bērnu vecākiem darbu,tad nebūs jāpriecājas par ubagu dāvanām-saldumu paciņu.Pazemojoši un nožēlojami.

pirms 8 gadiem, 2012.06.05 21:20

color

Es savu bērnu neesmu atļāvis fotografēt un nevienam nav jāzina,ka viņš apmeklē šo b-dārzu.Būs tiesu darbi.Un tās vācu pensionāres savus saldumus var iebāzt vienā vietā.Pats varu savam bērnam nopirkt.

pirms 8 gadiem, 2012.06.06 08:22

.........

Īsta Svalkas attieksme - vispirms izdiņģēt ubagdāvanu un pēc tam apspļaudīt devēju.

pirms 8 gadiem, 2012.06.06 09:00

šoks

Cilvēki mīļie,ja mēle neceļas paldies pateikt,tad vismaz neesiet tik ļauni un nekulturāli! Jums sliktāk paliek,ja kāds no sirds kaut ko dāvina? Jeb dāvanas par mazām?

pirms 8 gadiem, 2012.06.06 12:01

hi-hi

Ja pensija 3 tūkst.eiro,tad jau vafeļu paciņu vācu pensionārs var atļauties uzdāvināt.Ak,jā-personāls arī padzēra īstu kopiju.

pirms 8 gadiem, 2012.06.06 12:11

to hi-hi

Bet varēja arī nedāvināt.Tā kā novērtēsim labo gribu!

pirms 8 gadiem, 2012.06.06 13:52

Nepatīk...

Man arī nepatīk šādas izdarības, labāk lai valsts domā, kā palielināt darbavietas, tad šādu vafeļpaciņu saņēmēju nebūs,gimenes pašas varēs atļauties nopirkt. Man kauns par savu valsti! Šiem labvēļiem tikai to vien vajag, lai aiz muguras paņirgātos par valsti un izdarītu attiecīgus secinājumus par šīs valsts iedzīvotājiem. Būtu mana teikšana, neko tamlīdzīgu nepieļautu, bet meklētu citas iespējas palīdzēt, nevis pieņemtu ubagdāvanas!

pirms 8 gadiem, 2012.06.08 10:05

Izglītība