Valkā iepazīs Valentīna dienu

Piektdien, 12. februārī, pulksten 14.00 Valkas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā notiks svētā Valentīna dienai veltīts pasākums.

Tā laikā varēs uzzināt, kādēļ 14. februārī tiek atzīmēta Valentīna diena. "Ar bērniem izspēlēsim arī spēli "Pāris". Skolēniem būs jāsaliek pa pāriem dažādi literārie varoņi, kas var būt gan draugi un mīlētāji, gan sāncenši un pretinieki," informē Valkas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Ruta Korpa. Tā būs spēle kāršu veidā. Katram zīmējumam jāpiemeklē otrs radniecīgs, piemēram Tomam tas ir Džerijs, māsai - brālis, krūzītei - tasīte un tamlīdzīgi.

Līdz ceturtdienai skolēni aicināti piedalīties zīmējumu konkursā "Vari paļauties uz mani!". Dalībnieku apbalvošana notiks piektdien. Bibliotēka jau tagad ir izdaiļota ar zīmētām sirsniņām. Darbu autori par draudzību ir mīlestību ir 1. - 7. klašu skolēni.

Domājams, ka uz šo pasākumu ieradīsies apmēram 10 skolēni. Uzvarētāji saņems dāvaniņas, kas parasti pievienotas bērnu žurnāliem. Kā parasti šādos pasākumos R. Korpa ir parūpējusies arī par kādu našķi.

Izglītība