Valkā jau 17. gadu spēkiem mērosies Jaunie satiksmes dalībnieki

"Rīt, 13. maijā pulksten 10.00 Valkas pamatskolā Vislatvijas sacensību tūrē viesosies Jauno satiksmes dalībnieku forums 2010," portālu ziemellatvija.lv informē tiesnešu komandas vadītāja Līga Vilciņa. Piedalīties aicinātas komandas no Valkas, Strenču un Smiltenes novadiem.

Aicināti bērni, kuri dzimuši 1998., 1999. vai 2000. gadā. Viņiem jāveido komandas, kurās iekļautas 3 meitenes, 3 zēni un viens atbildīgais skolotājs.Lai piedalītos, jāaizpilda pieteikuma anketa un jāierodas 13. maijā plkst. 10.00 Valkas pamatskolā. "Pieteikties sacensībām iespējams līdz pat sacensību dienai," stāsta tiesnese.

Viņa uzsver, ka 2009. gads Latvijas izlasei Somijā bija ļoti veiksmīgs - 1. vieta starp 22 Eiropas valstu komandām. Šogad Eiropas sacensības norisināsies Skopjē (Maķedonijā).

Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope un kā to salabot, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.

"Visu sacensību dalībnieki saņems atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, uzvarētājus gaida diplomi un stilīgas dāvanas. Jau ceturto gadu sacensības atbalsta O!Karte, kuras zīmola sauklis ir : "Kam ir ko teikt! ", un foruma dalībniekiem noteikti ir kas sakāms! O!Karte ne tikai rūpējas par dāvanām katram foruma dalībniekam, bet arī nodrošina mobilos sakarus. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Maķedonijā, savukārt "If apdrošināšana" rūpējas par sacensību apdrošināšanu," uzskaita L. Vilciņa.

Visā Latvijā sacensības notiek no 15. aprīļa līdz 22. maijam.

Izglītība