Valkā notiek skatuves runas konkurss "Tu esi Latvija"

Šodien no plkst.11 Valkas pilsētas kultūras namā norisināsies skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss "Tu esi Latvija", - tajā piedalīsies skolēni no 18 Valkas rajona izglītības iestādēm.

 

Valkas pašvaldības preses sekretāre Inguna Medne aģentūrai LETA pastāstīja, ka konkursu organizē Valkas rajona Bērnu un jauniešu interešu centrs ar mērķi kopt latviešu valodas kultūru un padziļināt skolēnu zināšanas runas mākslā.

"Tā kā 2008.gads ir divu labi zināmu un populāru latviešu dzejnieku - Ojāra Vācieša un Imanta Ziedoņa 75 gadu jubilejas gads, tad viens no konkursa mērķiem ir arī popularizēt abu iepriekšminēto dzejnieku daiļradi. Konkursa dalībnieku priekšnesumā jāiekļauj šo dzejnieku darbi," piebilda Medne.

Uz reģiona atlases konkursu, kas 22.februārī norisināsies Valmieras Viestura vidusskolā, tiks izvirzīti seši dalībnieki no Valkas rajona.

Konkursantu sniegumu vērtēs žūrija, kurā ir uzaicināti piedalīties Valmieras Drāmas teātra aktieri, Smiltenes kultūras un sporta centra pasākumu organizatore Zinaida Bērza, Valkas kultūras nama direktore Aija Sallu un citi.

 

Izglītība