Valkā: Visu iespēju diena 1

Jau otro gadu Valsts ieņēmumu dienests rīko Visu iespēju dienu. Tās mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar šo dienestu, lai veicinātu bērnu interesi apgūt tajā nepieciešamās profesijas.

 

"Mēs vēlamies viņus informēt par to, kur paliek nodokļu maksātāju nauda. Jauniešiem ir jābūt vismaz elementārai izpratnei par to," skaidro VID Vidzemes reģionālās iestādes Valkas nodaļas vadītāja Inga Gartmane.

 

 

Šī informatīvā rakstura pasākuma ietvaros pagājušajā nedēļā varēja apmeklēt VID struktūrvienības jebkur Latvijā. Valkas nodaļā viesojās pamatskolas 8.b klase un ģimnāzijas divi 11. klašu kolektīvi, pavisam 69 skolēni. Skolēni iepazinās ar iestādes telpām, noskatījās sagatavoto prezentāciju un uzdeva daudz jautājumu par VID darbu.

 

10. oktobrī VID organizēto Visu iespēju dienas noslēguma pasākumā "VIDusskolas spēles" Ikšķilē vienīgā no Valkas rajona - Valkas pamatskolas 8.b klases komanda - 23 komandu konkurencē izcīnīja 4. vietu, tikai par vienu punktu atpaliekot no 3. vietas ieguvējiem.

 

 

Skolēnu komandā līdzdarbojās arī klases audzinātāja Ingrīda Sebre un VID Vidzemes reģionālās iestādes Valkas nodaļas darbiniece Andra Stīpniece. Turklāt mūsējie bija visjaunākie (vienīgā 8. klase), pārējās lielākoties bija vidusskolas klašu komandas.

Komentāri 1

x

Prieks par Valkas pamatskolas skolēniem un viņu skolotājiem!Apsveicu un vēlu veiksmi arī turpmāk!

pirms 12 gadiem, 2008.10.14 12:52

Izglītība