Valkas dome palīdz sagatavoties skolai 1

Valkas pilsētas domes Sociālais dienests turpina pieņemt iesniegumus pabalsta bērnu izglītībai un audzināšanai.

"Tiesības saņemt šo pabalstu ir Valkas pašvaldībā dzīvesvietu deklarējušām ģimenēm, kurām izvērtējot ir piešķirts trūcīgās vai maznodrošinātās ģimenes statuss un kuru bērni apmeklē kādu no pirmsskolas vai vispārizglītojošām iestādēm," informē Valkas domes Sociālā dienesta vadītāja Natālija Dubrovska.

Pabalsta apmērs šogad noteikts 30 latu apmērā (15 lati mācību līdzekļu un grāmatu iegādei, 15 lati - apģērba iegādei) vienam bērnam. Pabalstu ir tiesības saņemt reizi kalendārajā gadā (no decembra līdz janvārim).

N. Dubrovska atgādina, ka, iesniedzot iesniegumu, jāuzrāda izziņas par ienākumiem.

Vēl augustā un septembrī topošo pirmklasnieku vecāki var doties uz Sociālo dienestu, lai uzrakstītu iesniegumu par vienreizēja pabalsta piešķiršanu 40 latu apmērā. To var saņemt, neatkarīgi no ģimenes materiālā stāvokļa, tikai vienam no vecākiem un bērnam dzīves vietai jābūt deklarētai Valkas pilsētas teritorijā.

Sociālais dienests turpina pieņemt arī humāno palīdzību - apģērbu, apavus, mēbeles un sadzīvē noderīgas lietas. Dienesta vadītāja gan lūdz potenciālajiem palīdzības sniedzējiem būt paškritiskiem un nevest stipri nolietotas, nederīgas, nemazgātas vai maisos ilgi turētas drēbes, jo tās praktiski nav vairs izmantojamas.

"Dienesta rīcībā ir labas kvalitātes divas bērnu redeļu gultiņas," stāsta N. Dubrovska.

Komentāri 1

ieva

Kalendārais gads sākas janvārī un beidzas decembrī, nevis otrādi:)))

pirms 12 gadiem, 2008.08.06 09:53

Izglītība