Valkas mākslas skolas absolventi savai pilsētai

Sestdien Valkas mākslas skolā notika 17. izlaidums. 5. kursu beidza 25 audzēkņi. 10 no viņiem savu veikumu atstāja pilsētai.

Foto šeit!

 

Madara Salma, Baiba Luca, Elīna Bogdanova un Agnese Studente savas gleznas - diplomdarbus dāvāja sociālā aprūpes nama interjeram. Nils Asejevs, Sandis Engers un Laila Vilne izstrādāja reklāmu "Valkas pagastam 100". Savukārt Anvars Dics izgatavoja reklāmu veikalam "Optima mēbeles". Artis Veinbergs un Gatis Mežeckis katrs pa etnogrāfiskam koka krēslam izgatavoja Valkas novadpētniecības muzeja krājumam.

 

"Šis bija ļoti stiprs kurss ar lielu potenciālu turpināt mākslas izglītību. No tā trīs audzēkņi gatavojas iestājeksāmeniem mākslas izglītības iestādēs. To darīs vairāki iepriekšējo kursu audzēkņi, kuri šogad ir ieguvuši pamatizglītību," stāsta direktores vietniece Daiga Soloveiko.Mākslas skola visu laiku ir aktīvi sadarbojusies ar novadpētniecības muzeju, taču šogad šī sadarbība izvērtās īpaši plaši.

 

 

Tur joprojām apskatāmi absolventu gleznošanas kontroldarbi, kuros attēlotas kompozīcijas no muzeja krājuma, tādējādi parādot savu izpratni par latviskumu. Iespējams, ka šo ekspozīciju izdosies parādīt arī Eiropā. Šo ekspozīciju uzteica arī Smiltenes mākslas skolas pedagogi, kuri allaž piedalās diplomdarbu vērtēšanā.

 

Sestdien Pilsētas svētkos piedalīsies arī mākslas skolas audzēkņi. Skolā ir savs spoks un radošās darbnīcas nosaukums ir "Pie Bonifācija", uz to aicināti visi interesenti. Skola gaida piesakāmies jaunus audzēkņus nākamajam mācību gadam. Var pieteikties arī darbam studijā.

Izglītība