Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada bērnu nama raibie 18 7

Piektdien, 9.martā Valkas novada bērnu nams „Saulīte" svinēs savu pilngadību jeb 18.dzimšanas dienu. Šim notikumam par godu veltītais pasākums „Mani raibie 18"sāksies plkst.16.00.

Svētku sagatavošanā aktīvi iesaistās arī brīvdienās no skolām sabraukušie jaunieši. Ir iecere šajā reizē izveidot ne tikai atskatu uz noieto ceļa posmu fotogalerijās, bet arī izstādīt dažādos pulciņos tapušos bērnu darbus un apkopot sportiskos sasniegumus.

Pasākums norisināsies ar devīzi „Mani raibie 18", kurā aicināsim pašus bērnus, dibinātājus un visilglaicīgākos darbiniekus no bagātā atmiņu klāsta izcelt dienas gaismā spilgtākos brīžus. Ciemos gaidām gan tos, kuri lemj par mūsu ikdienu, gan tuvākos kaimiņus, gan draugus.

Valkas novada bērnu nams „Saulīte" savu jauko un saulaino nosaukumu ir ieguvis pavisam nesen. Valkas novada domes deputāti šā gada janvāra sēdē atbalstīja iestādes kolektīva vēlēšanos mainīt iestādes nosaukumu, kas jau ir piereģistrēts Valsts ieņēmumu dienestā. Līdz tam iestādes nosaukums bija Ērģemes bērnu nams - patversme.

Komentāri 7

ritenis

Vai tik tur to darbinieku nav vairāk par tiem iemītniekiem...

pirms 8 gadiem, 2012.03.04 18:21

;;

Bildē neredz vēl vismaz 3 darbiniekus, tā ka bērnu noteikti ir mazāk. Kāpēc nevar ielikt audžuģimenēs, novadam sanāks ietaupījums.

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 09:38

Arnolds

Sveicinati::!

Laikam Jūs tur strādājiet, ka esiet informeti par bernu un darbinieku skaitu?
Varbut Jus vel par kaut ko interesejaties?

Ja ne, tad palidzesu Jums soreiz patiesam ar zinam.

Visu labu velot
Arnolds

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 10:07

gunta

Paldies, par Jūsu darbu! Mūsu Santai jau 21, viņa droši vien bija viena no jūsu pirmajiem audzēkņiem. Jau 18 gadus mums ir mīļa un laba meita, kas prot novērtēt to, ko viņai dod ģimene, kas zina, ko dzīvē grib sasnieg, jo cītīgi mācās!

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 15:19

Izglītība