Valkas novada bērnunams "Saulīte" vēlas paplašināt sniegtos sociālos pakalpojumus

Valkas novada bērnunams "Saulīte" vēlas paplašināt sniegtos sociālos pakalpojumus un turpmāk palīdzēt arī krīzes situācijā nonākušām ģimenēm ar bērniem, aģentūra LETA noskaidroja Valkas novada pašvaldībā, kur šodien šo jautājumu izskatīs domes sēdē.

Bērnunams "Saulīte" pašvaldībā iesniedzis priekšlikumu par sniegtā sociālā pakalpojuma paplašināšanu. Pašlaik tas sniedz ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem. Kolektīvs ir gatavs paplašināt savu pakalpojumu apjomu un turpmāk sniegt arī īslaicīgo sociālo aprūpi un rehabilitāciju (līdz sešiem mēnešiem) krīzes situācijā nonākušām ģimenēm ar bērniem.

Ja deputāti izmaiņas apstiprinās, iestādes nosaukums turpmāk būs Valkas novada ģimenes atbalsta centrs "Saulīte".

Tāpat deputāti šodien sēdē lems par Valkas novada pašvaldības pārstāvju dalību Dvīņu pilsētu asociācijas rīkotajā nometnē "Eiropa ir manas mājas", kas no 30.septembra līdz 6.oktobrim norisināsies robežpilsētās Frankfurte (Odera, Vācija) un Slubica (Polija).

Ieplānots, ka šī izglītojošā nometne nodrošinās pieredzes apmaiņu starp jauniešiem un pilsoņiem, kas dzīvo Eiropas robežpilsētās. Aktivitātē piedalīsies pieci jaunieši un viens pašvaldības pārstāvis kā moderators.

Deputāti lems vai Dvīņu pilsētu asociācijas rīkotajā aktivitātē "Eiropa ir manas mājas" kā moderators piedalīsies Valkas novada domes Attīstības un projektu daļas projektu vadītājs Eduards Ivļevs.

Izglītība