Valmiera augustā kļūs par bērnu galvaspilsētu

Valmierā no 5.augusta līdz 9.augustam notiks dažādu mākslu festivāls "Valmiera - Vidzemes bērnu galvaspilsēta", kurā iecerēts pilsētā pulcēt bērnu kolektīvus, kas nodarbojas gan ar dziedāšanu un dejošanu, gan pārstāv citus mākslas veidus, kā arī sportistus, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Visu festivāla nedēļu bērni darbosies nometnēs, radošajās darbnīcās un meistarklasēs, attīstot savas prasmes un zināšanas, savukārt katras dienas noslēgumā ikviens interesents varēs vērot bērnu sniegumu un paveikto uz pasākuma galvenās skatuves kopā ar sevi jau pierādījušiem māksliniekiem. Festivālā darbosies arī publiskās meistarklases, kurās varēs līdzdarboties ikviens mazais valmierietis vai pilsētas viesis. Festivālu "Valmiera - Vidzemes bērnu galvaspilsēta" organizē biedrība "Radošā studija Pekšņi" un atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība.

Festivāls "Valmiera - Vidzemes bērnu galvaspilsēta" būs viena no aktivitātēm Valmieras pilsētas 725 gadu jubilejas pasākumu ciklā. Svētku kulminācijas pasākumi ar devīzi "Teic man, Gauja, Valmieras stāstu!" pilsētā norisināsies no 7.augusta līdz 9.augustam.

 

Izglītība