Valmierā norisināsies seminārs jauniešiem par brīvprātīgo darbu

7. un 8. maijā Valmieras Valsts ģimnāzijā norisināsies neformāls seminārs skolu pašpārvalžu dalībniekiem par brīvprātīgā darba iespējām „Neprātīgi brīvprātīgs!".

Semināra laikā ar neformālu lekciju palīdzību jauniešiem būs iespēja gūt lielāku izpratni par to, kas ir brīvprātīgais darbs un kā viņi tajā var iesaistīties. Tiks sniegta plašāka informācija par jauniešu brīvprātīgā darba iespējām 2011.gadā, kas pasludināts par Eiropas Savienības brīvprātīgā darba gadu.

Pasākuma laikā norisināsies improvizēts televīzijas šovs „Tavas iespējas Tavā pilsētā", kurā piedalīsies Valmieras Jaunatnes centra „Vinda" direktors Dainis Trēziņš, Jauniešu ideju laboratorijas pārstāvji, kā arī jaunieši, kas iesaistījušies brīvprātīgajā darbā.

Seminārā tiks sniegti noderīgi padomi par to, kā radīt un veiksmīgi vadīt projektus, kā arī notiks apmācības interneta blogu izveidē. Abās pasākuma norises dienās jaunieši piedalīsies diskusijās, spēlēs, ideju darbnīcās un citās radošās aktivitātēs, kas izglītos, iepriecinās un iedvesmos labiem darbiem. Semināra noslēgumā dalībnieki saņems arī sertifikātus.

Savu dalību semināram skolēni var pieteikt līdz 30.aprīlim, sūtot pieteikuma anketas uz e-pastu [email protected] Jāpiebilst, ka no vienas skolas var pieteikties pieci skolēnu pašpārvaldes pārstāvji.

Semināru organizē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar biedrību „brīvprātīgais.lv".

Izglītība