Valmierā notiks Latvijas sociālo pedagogu federācijas reģionālais seminārs

Pirmdien, 23.augustā, no plkst. 11.00 līdz plkst.17.00 Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā norisināsies Latvijas sociālo pedagogu federācijas reģionālais seminārs, kurā piedalīsies skolu sociālie pedagogi no visiem Latvijas novadiem.

„Reģionālo semināru mērķis ir apzināt reģionālo sociālo pedagogu darbības specifiku un problēmjautājumus, lai aktualizētu to risināšanas iespējas kopīgiem spēkiem un iepazīstinātu ar sociālo pedagogu perspektīvām Latvijas Sociālo pedagogu federācijas paspārnē," informē Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas sociālā pedagoģe un sociālo pedagogu metodiskās apvienības vadītāja Iveta Holma.

Seminārā tiks diskutēts par sociālā pedagoga lomu reģionālajā sistēmā, par šķēršļiem un iespējām sociālo pedagogu darbā, kā arī par iespējām, ko sniedz dalība Latvijas Sociālo pedagogu federācijā. Darba grupās tiks izstrādātas arī reģionālās darbības pamatnostādnes.

Latvijas sociālo pedagogu federācija izveidota ar mērķi veicināt sociālpedagoģiskās domas un profesionālās darbības attīstību Latvijā, apvienojot sociālos pedagogus vienotā struktūrā.

Izglītība