Valmieras Valsts ģimnāzijā atsāksies papildizglītības skolu nodarbības

Valmieras Valsts ģimnāzijā arī šajā mācību gadā turpināsies vairāku papildizglītības skolu nodarbības.

Sestdien, 18.septembrī, plkst. 10 atsāksies gan Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas nodarbības, gan arī Jauno ķīmiķu skolas nodarbības. Uz pirmo Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas nodarbību aicināti visi interesenti no 7.-12.klasei, savukārt uz pirmo Jauno ķīmiķu skolas nodarbību gaidīti 9.-12.klašu skolēni. Nodarbības vadīs Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes docente Aira Aija Krūmiņa un asoc.prof. Jānis Švirksts.

27.septembrī plkst. 15 darbu atsāks arī Jauno finansistu un ekonomistu skola 10.-12.klašu skolēniem. Pirmajā nodarbībā viesosies Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktors Māris Krastiņš, kā arī notiks grāmatas „Reģionu attīstība Latvijā 2009.g." prezentācija. Savukārt 29.septembrī plkst. 18 nodarbības atsāksies Jauno astronomu skolā. Nodarbības vadīs SIA „StarSpace" lektors Arnis Ginters.

Oktobrī tiks uzsāktas arī Vidzemes matemātikas skolas nodarbības, Jauno fiziķu skolas, Jauno politiķu skolas, kā arī Jauno juristu skolas un Jauno pedagogu un psihologu skolas nodarbības. Kā jaunums šogad skolēniem tiks piedāvāta iespēja apmeklēt nodarbības arī Jauno biologu skolā, kas top sadarbībā ar Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultāti.

Papildizglītības skolu nodarbībās var piedalīties gan pamatskolas, gan vidusskolas klašu skolēni ne tikai no Valmieras Valsts ģimnāzijas, bet arī citām Valmieras un apkārtējo novadu izglītības iestādēm. Nodarbībās jaunieši ar dažādu uzdevumu palīdzību padziļināti iepazīst attiecīgo nozari un tiekas ar nozares profesionāļiem, uzzinot par viņu darba ikdienu, darba pieredzi un arī skolas gaitām.

Plašāka informācija Valmieras Valsts ģimnāzijas mājas lapā: www.vvg.edu.lv .

Izglītība