Valmieras Valsts ģimnāzijas direktoram - Aizsardzības ministrijas apbalvojums

Rīt, 12.novembrī Valmieras Valsts ģimnāzijas direktoram Jānim Zemļickim svinīgā sarīkojumā Rīgā tiks pasniegts Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas apbalvojums.

 

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša norāda, ka Jānis Zemļickis saņems Aizsardzības ministrijas apbalvojumu „Goda raksts" par godprātīgu darbu Latvijas aizsardzības nozares pilnveidošanā, svinot Latvijas armijas izveides 90. gadadienu un Lāčplēša dienu.

 

Viņa skaidro, ka Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors apbalvojumam ieteikts saistībā ar Jaunsardzes darbības organizēšanu Valmieras Valsts ģimnāzijā.

 

„Valmieras Valsts ģimnāzija ir viena no Jaunsardzes bāzes skolām, un arī šajā mācību gadā pamatskolas un vidusskolas klašu audzēkņi var turpināt piedalīties jaunsargu apmācību programmās. Dažādu vecumu grupās kopumā jaunsargu nodarbības apmeklē vairāk nekā 80 bērni un jaunieši.

 

Nodarbības norisinās divās vecumu grupās - jaunākajā (12-15 gadi) un vecākajā (16-18 gadi), kas sadalās vairākās apakšgrupās atkarībā no jau apgūtajām zināšanām," norāda I. Kazuša.

Izglītība