Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmieras Viestura vidusskola aicina 9.klašu skolēnus uz informācijas dienu 1

27.aprīlī plkst. 11.00 Valmieras Viestura vidusskola rīko informācijas dienu 9.klašu skolēniem „Esi gaidīts Viesturskolā!". Skolēni varēs iepazīties ar skolas piedāvātajām vidējās izglītības programmām, iespējām izkopt talantus un sevi pilnveidot, kā arī ar skolas vidi un aktualitātēm. Informatīvā pasākuma noslēgumā dalībnieki varēs gūt ieskatu skolēnu teātra „Sprīdītis" darbībā.

almieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā. 2012./2013.mācību gadā skola piedāvā šādas vidējās izglītības programmas: vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojoša virziena programma; matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena (matemātika un datorzinības) programma; profesionāli orientētā (teātra māksla) programma.

Komentāri 1

vietējais

valcēniešiem ieteiktu iet tikai uz pēdējo minēto programmu, jo pārējās pie mums var apgūt daudz labākā kvalitātē.
arī teātra mākslu pie mums pasniedz, bet tiem, kuriem ir lielāka interese par to, viesturskola būs labāka.

pirms 8 gadiem, 2012.04.16 23:28

Izglītība