Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts prezidenta apsveikums Skolotāju dienā

Godātie skolotāji!Visi, kas savu dzīves aicinājumu raduši nākamo paaudžu izglītošanas darbā!Par skolotāju nekļūst, par skolotāju piedzimst, jo izcilākās pedagoga īpašības ir spēja aizraut un iedvesmot. Skolotājs ir tas cilvēks, kas paver durvis uz zināšanu un prasmju neaptveramajiem apvāršņiem, bet talants uzrunāt, ieinteresēt un izskolot ir katra skolotāja lielākais izaicinājums un arī gandarījums.

Tādēļ pateicībā par Jūsu ieguldījumu izglītošanā vēlos teikt lielu paldies par to darbu, ko veicat Latvijas nākotnes vārdā. Jūsu klasēs un auditorijās skolojas nākamie Latvijas pedagogi, ārsti, celtnieki, uzņēmēji, ministri un šīs valsts patrioti. Tā ir liela atbildība, ko esat uzņēmušies un svētīgs darbs, ko darāt. Paldies un, lai Jūs allaž pavada gandarījums par paveikto!

Izglītība