Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var palīdzēt piepildīt Strenču pirmklasnieku somas 9

Līdz 20. augustam ikviens, kurš vēlēsies, varēs palīdzēt piepildīt skolas somu tiem Strenču novada bērniem, kuri jaunajā mācību gadā sāks mācīties 1. klasē.

Latvijā jau septīto gadu tiek īstenots projekts "Skolas soma", ko organizē labdarības portāls Ziedot.lv sadarbībā ar vietējām nevalstiskajām organizācijām.

Strenču novadā pienākumu palīdzēt ģimenēm brīvprātīgi uzņēmusies biedrības "Glābiet bērnus" Strenču nodaļa. Nodaļas priekšsēdētāja Velga Graumane informē, ka "Skolas somas" ziedojumu kastītes novadā ir izliktas veikalos "top!" Strenčos un Sedā un SIA "Strenču aptieka" Strenčos.

Ziedoto naudu izlietos dāvanu kartēm. Tās varēs izlietot Valmieras veikalā "Agate", iegādājoties skolas preces vai apģērbu.

Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" otrdien, 31. jūlijā.

Komentāri 9

3 bērnu mamma

Vienu ziedojumu kastīti vajadzēja ielikt arī domē, jo tur ir vislabāk pelnošā Strenču publika, bet laikam jau nav vērts, jo viņiem bērni nav svarīgi. Ka tikai pašiem kabatas pilnas.

pirms 8 gadiem, 2012.07.31 14:36

nav naudas

ne radi bernus.

jaizbeidz to ubagosanu, nabadzibas vairosanu un bernu liktenu kroplosanu, berns nav vainigs, ja tam bus dotibas, ka vecakam nav naudas lielai skolosanai augstskola, un iet uz maximu vai braukt uz iriju.

jaizdod likums, lai katrs vecaks pirms berna radisanas lika valsts konta vismaz 10000ls, kurus iznems berns pec 25 gadu vecuma, ar procentiem.

bet pec 18 gadiem vares nemt vajadzigo summu skolosanai augstskola.

pirms 8 gadiem, 2012.07.31 20:40

nav naudas

bet vecakiem kuri radis bernus bez si depozita, ar likumu bus jaliek stradat ar liku muguru lidz pensijai, un 50% pensijas ari ies bernam ja tam vajadzes.

izbrina cilveki kuri bez grasa aiz dveseles atlaujas radit saimi, bet pec tam ubagot, lai citi palidz.

ja patik radianas process perkat vismaz prezus.

viena neizderta 2l alus bomba = 6 radisanas procesi bez sekam.

pirms 8 gadiem, 2012.07.31 20:44

atbilde nav naudas

Psihenē tiešām ir progress - katrs pacients, pat akūtais tiek pie kompja iekomentēt. Tas priecē!

pirms 8 gadiem, 2012.07.31 23:58

naudiņa

Kad domāju, kas kādreiz palīdzēja,- vecāki paši centās visu nopirkt. Tagad visu ..... tikai dod. Ogas tagad lasa- naudiņa ir.

pirms 8 gadiem, 2012.08.01 14:51

nav naudas

psihene ir radit bernu pat nezinot kadel.

pirms 8 gadiem, 2012.08.01 15:32

Patmalnieks

Palasot komentārus, nebrīnos, ka Strenči totāli izmirst, tādu naidu pret bērniem un bērnu vecākiem no bezbērnu ļaudīm reti kur redzēt. Tā tik turpināt, nenovīdīgie, nesaprātīgie cilvēciņi!

pirms 8 gadiem, 2012.08.01 16:41

nazis

Pilnībā piekrītu Patmalniekam. Šausmīgi komentāri un nenormāla attieksme. Diemžēl tas nav tikai Strenčos, tas ir visā Latvijā. Palasot šādus komentārus arī labi nodrošinātiem jauniem cilvēkiem vairs pat prātā nenāk bērnu radīšana. Tā rezultātā demogrāfiskā situācija Latvijā ir tāda kāda tā ir.

pirms 8 gadiem, 2012.08.01 17:41

kaimiņš

Kādi šausmīgi komentāri- ir jāstrādā un jācīnās, lai kaut kas pašiem būtu. Liela daļa tagad ir paieradusi gaidīt...., ka kritīs no debesīm.Un tur neviens ne Strenču publika, neviens cits nav vainojams. Un kurš raksta- naids pret bērniem??? Bērni jau nav vainīgi, ka ir piedzimuši. Vecākiem ir jādomā arī kā bērnus izaudzināt un tikai vecākiem...

pirms 8 gadiem, 2012.08.03 08:46

Izglītība