Variņu pamatskolas skolniece iegūst atzinību valsts olimpiādē

Latvijā sācies valsts olimpiāžu laiks mācību priekšmetos. Pirmā ir aizvadīta bioloģijas 33. valsts olimpiāde, kuras rezultāti ļoti iepriecinājuši Variņu pamatskolas kolektīvu.

Sacenšoties zināšanu pārbaudē ar 60 bioloģijā gudrākajiem vienaudžiem no visas Latvijas, skolas 9. klases audzēkne variniete Klinta Justīne Beitika valsts olimpiādē ieguva atzinību. Tā ir nākamā balva aiz zelta, sudraba un bronzas medaļām.

Vispirms skolēnu zināšanas pārbaudīja novadu olimpiādēs. Izvērtējot rezultātus un saņemto punktu skaitu, ielūgumu piedalīties nākamajā zināšanu pārbaudē bioloģijā jau valsts līmenī saņēma arī trīs Smiltenes novada skolnieces: K. Beitika no Variņu pamatskolas (skolotāja Ineta Mazjāne), Smiltenes ģimnāzijas 9.c klases skolniece Ance Lazdiņa (skolotāja Anna Lavrinoviča) un Smiltenes Centra vidusskolas 12. klases skolniece Baiba Gutāne (skolotāja Vislava Pubule).

No Valkas novada un Strenču novada uz valsts bioloģijas olimpiādi uzaicinājumu nesaņēma neviens skolēns, informē Valkas novada izglītības speciāliste Ramona Lapiņa.

Vairāk par skolēnu sasniegumiem bioloģijas olimpiādē un Variņu pamatskolas labo pieredzi lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" ceturtdien, 10. februārī.

Izglītība