Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl 10 dienas var pieteikties RTU stipendijai «Topošais inženieris»

Vēl 10 dienas - līdz 31. maijam - ikviens 12. klases skolēns, kurš sasniedzis izcilas sekmes, nāk no maznodrošinātas ģimenes un vēlas sākt studijas Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), var pieteikties RTU atbalsta stipendijai «Topošais inženieris».

Divās konkursa atlases kārtās tiks izvēlēti desmit skolēni, kuri saņems ikmēneša stipendijas 100 latu apmērā visa pirmā studiju gada garumā. Vairāk par stipendiju lasiet RTU Attīstības fonda mājaslapā: www.fonds.rtu.lv.

«Centīgākie un izcilākie vidusskolu absolventi bieži saskaras ar finansiālām problēmām, kas viņiem liedz studēt izvēlēto profesiju vai arī paralēli studijām liek meklēt piepelnīšanās iespējas, lai segtu dzīvošanas izmaksas studiju laikā. Stipendija palīdzēs šiem skolēniem pirmo studiju gadu pilnībā veltīt mācību procesam,» uzsver RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

Jau ziņots, ka par godu nodibinājuma «Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds» 10. dzimšanas dienai 2012. gada 15. aprīlī un RTU 150. jubilejas gadam sadarbībā ar AS «Olainfarm» un AS «RBS Skals» tika izsludināts jauns stipendiju konkurss topošajiem RTU studentiem «Topošais inženieris». Stipendija iedibināta ar mērķi atbalstīt skolēnus no trūcīgām ģimenēm, kuri ir uzrādījuši izcilas sekmes mācībās un vēlas studēt RTU.

Izglītība