ZAAO turpinās izglītot bērnus

SIA "Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija" sāk kārtējo mācību gadu, aicinot uzņēmuma piedāvātajās vides aktivitātēs iesaistīties Valkas, Cēsu, Valmieras un Limbažu rajona skolas un bērnudārzus.

 

Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas (ZAAO) attīstības daļas vadītāja vietnieks Kaspars Pabērzs informē, ka uzņēmums piedāvā gan teorētisko zināšanu apguvi, gan radošas un praktiskas nodarbības.

 

"Kā ik gadu, arī šogad aicinām piedalīties izglītojošā aktivitātē "ZAAO mēneša jautājums", radošajā "ZAAO pastkarte", praktiskajā "Mēs skolā šķirojam atkritumus" un pētošajā aktivitātē "Atkritumu apsaimniekošana manā pašvaldībā". Jaunas aktivitātes bērnudārzos būs "Auduma maisiņa apgleznošana", kalendāra "Pasakas par atkritumiem mežā" veidošana un novērojumu fiksēšana "Atkritumu dienasgrāmatā". Savukārt skolām jauna aktivitāte būs "Resursi - prece - patērētājs"," stāsta K. Pabērzs.

 

Būs arī tradicionālās tēmas par atkritumu savākšanu un apsaimniekošanu Ziemeļvidzemē un to ietekmi uz apkārtējo vidi.

 

Uzņēmums izglītības iestādes aicina arī organizēt ekskursijas uz reģionālo cieto sadzīves atkritumu poligonu "Daibe", lai skolēni uzzinātu, kā notiek videi nekaitīga atkritumu noglabāšana un to vēlākā pārstrāde. Poligona apmeklējums ir bez maksas, tikai brauciens iepriekš jāsaskaņo ar ZAAO vides izglītības speciālisti pa tālruni 64281250.

 

Papildu informāciju par piedāvātajām aktivitātēm var uzzināt uzņēmuma mājas lapā www.zaao.lv sadaļā "Vides izglītība".

Izglītība