5. martā tradicionālais slēpojums APKĀRT GAIZIŅAM

Nākamajā sestdienā 5. martā notiks tradicionālais tautas slēpojuma Apkārt Gaiziņam.

au ierasts, ka šis ziemas sezonā ir pēdējais nozīmīgais tautas slēpojums ar ievērojamu dalībnieku skaitu. Slēpojumu organizē kompānija Sportlat, kuru vada bijušais Latvijas valstsvienības biatlonists Gundars Upenieks. Gundars Upenieks: "Apkārt Gaiziņam ir demokrātiskākais no tautas slēpojumiem, sacensības notiek 4 kilometru aplī. Lielākā tā daļa ir salīdzinoši līdzena, taču apļa beigās ir kāpums uz Gaiziņa plato, no kura paveras lielisks skats uz apkārtni. Šī ziema bija lieliska ar daudziem kupli apmeklētiem tautas sporta pasākumiem. Aicinām visus kopā sportiski sagaidīt pavasara tuvošanos."

 

Sacensības notiks brīvajā  stilā, taču būs iebraukta špūre arī klasiskajam solim. Katram būs iespēja izvēlēties savām spējām un vēlmēm atbilstoša garuma distanci. Pasākums plānots tā, lai interesanti būtu sportisku ģimeņu visu vecumu locekļiem.

 

Būs gan 16 km, gan 12 km, gan 8 km distances, arī 4 km lielākiem bērniem. Kā ierasts visās Sportlat organizētajās sacensībās, būs 300 līdz 800 metru garas distances trim jaunākajām bērnu grupām. Sacensību dalībniekiem tiks piedāvāta arī slēpju noma un profesionāls slēpju sagatavošanas serviss. Neizpaliks karsta tēja un putra spēku atjaunošanai.

 

Meteorologi sola jau īsti pavasarīgu laiku, taču Gaiziņā sniega pietiks.

 

Sacensību nolikums un pieteikšanās www.sportlat.lv  Pieteikties varēs arī uz vietas 5. martā atpūtas un sporta kompleksā Golgāts no plkst 10.00. Īsi pirms 12.00 būs bērnu starti, pamatsacensību starts no 12.00. Visi laipni aicināti!

Sports