“8CBR” kausu izcīna “Klondaika Smiltene” 5

Svētdien Smiltenē noslēdzās pilsētas čempionāts telpu futbolā pirmajā līgā, kurā kopvērtējumā pārliecinoši uzvarēja komanda "FB Gulbene 2005". Akciju sabiedrības "8CBR" kausu izcīnīja "Klondaika Smiltene".

Čempionāta piektā, noslēdzošā kārta notika vienlaikus ar a/s "8CBR" kausa izcīņu. Šajā kārtā negaidīti uzvarēja klondaikieši, iegūstot arī a/s "8CBR" kausu un otro vietu turnīra kopvērtējumā. "Tas notika, pateicoties spēlētāju saliedētībai un menedžera Gata Samučonoka prasmīgi komplektētajai un vadītajai komandai," vērtē sacensību rīkotāja Smiltenes futbola kluba "Abuls" prezidents Uldis Rudzītis."Ļoti grūts turnīrs. Domāju, - paliksim ceturtie vai piektie," atzīst komandas "Klondaika Smiltene" menedžeris Gatis Samučonoks. Komandā viņš uzaicināja spēlēt futbolistus no Smiltenes, Lizuma, Gulbenes un Valmieras. "Klondaikā Smiltenē" spēlē arī rezultatīvākais čempionāta futbolists Dāvis Gaigals. Piecās kārtās viņš iesita 30 vārtus.G. Samučonoks atzīst, ka šajā čempionātā vietu sadalījums, izņemot spēcīgās Gulbenes komandas vadību, iepriekš nebija prognozējams līdz pat pēdējai kārtai. Tam piekrīt U. Rudzītis. "Komandu spēku samērs bija ļoti līdzīgs, tāpēc spēles bija neprognozējamas un ļoti interesantas. Ja pēc piecām kārtām gulbenieši uzvarēja pārliecinoši, tad pārējās komandas turnīra tabulā šķir tikai daži punkti," saka FK "Abuls" prezidents.Kopvērtējumā Gulbenes komanda uzvarēja, sakrājot deviņus punktus. Viņiem seko: "Klondaika Smiltene" (2.v., 18 punkti), "FK Priekuļi" (3.v., 18 p.), "FC Warrior" no Valgas (4.v., 19 p.), "FK Abuls" (5.v., 20 p.), "BJSS - Abuls" (6.v., 25 p.), "Variņi" (7.v., 34) un "Stāmeriena" (8.v., 37 p.).Sacensību organizatori un dalībnieki viesu pārliecinošo uzvaru skaidro arī ar to, ka Smiltenes futbolisti neveidoja vienu spēcīgu vienību, bet spēlēja vairākās komandās treniņu nolūkā, lai labāk sagatavotos futbola vasaras sezonai.Ne viens sacensību skatītājs uzteic komandas "BJSS - Abuls" jaunos futbolistus, Smiltenes sporta skolas audzēkņus. Viņus trenē Andis Rozītis. "Nākamajā gadā jaunieši var pat kļūt turnīra čempioni un cīnīties ar Gulbeni," pieļauj G. Samučonoks, "jo sacensībās progresēja un katrā etapā spēlēja arvien labāk Par to paldies trenerim Rozītim." G. Samučonokam pašam šis bija pēdējais turnīrs, kurā viņš komplektēja sportistu komandu. Esot jādod vieta jaunajiem.Smiltenes čempionātu telpu futbolā rīkoja FK "Abuls" un Smiltenes sporta centrs sadarbībā ar atbalstītājiem a/s "8CBR" un SIA "Furors" Smiltenes "Klondaiku". Organizatori pateicas visiem futbolistiem par līdzdalību un interesantajām spēlēm. Sacensību noslēgumā balvas uzvarētājiem pasniedza arī a/s "8CBR" valdes priekšsēdētājs Andris Rozītis.

Komentāri 5

you

Ja dazi Klondaikas speeleetaaji peedeejaa briidii nebuutu paargaajushi uz Gulbenes komandu,tad tiesi Klondaika buutu sii turniira uzvareetaajs...

pirms 13 gadiem, 2008.03.05 13:42

Gatis Samučonoks

Paldies visiem Klondaikas spēlētājiem,jūs esat labākie

pirms 13 gadiem, 2008.03.05 15:45

čepmiņš

Gulbene jau nebija tik spēcīga, jo viņi uzvarēja tikai 2 no 5 posmiem... !!!
Tas tādēļ, ka viņi vislaik vairāk vai mazāk bija visā sastāvā, bet citi nē ...

pirms 13 gadiem, 2008.03.05 18:18

BJSS/ABULS

Piekrītu čempiņam , ka ar Gulbeni varēja spēlēt! Kā nē kā mēs sīkie viņus pēdējā kārtā ar uzvilkām:))

pirms 13 gadiem, 2008.03.06 07:32

mio

Protams,ka ar Gulbeni varēja speeleet...iisteniiba vinjiem tajaa komandaa bijai tikai kaadi 5 normaali speeleetaaji,taapeec nesaprotu,kaapeec vinji tik paarliecinosi vineeja..

pirms 13 gadiem, 2008.03.06 12:24

Sports