Aicina piedalīties Ģimeņu sporta festivālā Rēzeknē

25. aprīlī ģimenes ir aicinātas piedalīties Ģimeņu sporta festivālā Rēzeknē, Valsts Robežsardzes koledžā, lai pavadītu dienu, aktīvi atpūšoties un kopīgi piedaloties dažādās bezmaksas sportiskās aktivitātēs, spēlēs un stafetēs.

 

To organizē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA), lai dotu iespēju ģimenēm kopīgi piedalīties fiziskajās aktivitātēs un veicinātu ģimenes iesaistīties veselību veicinošos pasākumos.

 

Festivāls sāksies pulksten 12.00, reģistrācija no 11.00. Saieta programmas ietvaros ir plānotas komandu fiziskās aktivitātes, tai skaitā apļa spēles ar skriešanas, lēkšanas un citiem elementiem, ģimenes stafete, kā arī individuālie veidi, atrakcijas un konkursi. Notiks arī aktivitātes peldbaseinā," informē Latvijas Tautas sporta asociācijas ģenerālsekretāre Gaļina Gorbatenkova.

 

Lai piedalītos sacensībās, ģimenē jābūt vismaz vienam 6 - 12 gadus vecam bērnam. Bērniem vecumā līdz pieciem gadiem paredzēta īpaša programma. Festivāla dalībniekiem līdzi jāņem sporta tērpi un peldtērpi.

 

Ģimeņu festivālos iekļautajās disciplīnās uzsvars tiek likts nevis uz fiziskās sagatavotības līmeni, bet gan sportisko garu, jautrību, komandas saliedētību, ātrumu. Katrā disciplīnā noteiks uzvarētājus, taču mērķis nav atrast čempionus, bet gan aicināt pēc iespējas vairāk ģimeņu sportot kopā.

 

Sīkāku informāciju par festivālu un pieteikšanos iespējams iegūt LTSA mājas lapā www.sportsvisiem.lv, zvanot pa tālruni 67226215 vai rakstot e-pastu [email protected].

Sports