Aicina uz sporta svētkiem

Valkas rajona biedrība "ATBALSTS cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" aicina līdz 12. augustam pieteikties dalībniekus, kuri vēlas atpūsties ikgadējos biedrības organizētajos sporta svētkos.

 

Šogad tie plānoti nākamajā piektdienā, 15. augustā, Vijciemā, pagasta pamatskolas sporta laukumā.

 

"Mums ir ļoti svarīgi iepriekš zināt, cik cilvēku vēlas šajos svētkos piedalīties. Vērtēsim pasākuma lietderību, ņemot vērā ekonomisko situāciju, kāda šobrīd ir valstī un kura skar arī mūsu biedrību un katru cilvēku," saka biedrības "ATBALSTS" valdes priekšsēdētāja Diāna Vītola.

 

 

Neraugoties uz to, biedrībai ir vēlme arī šogad sarīkot sporta svētkus jeb atpūtas dienu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm. Plānots, ka svētki sāksies pulksten 11.00. Organizatori domā par atrakcijām, kuras būtu piemērotas cilvēkiem ar dažādu invaliditāti.

 

Interesentiem jāpiesakās biedrībā "ATBALSTS" - vai nu Smiltenes birojā Abulas ielā 2 (tālrunis 29272534), vai Valkas birojā Rīgas ielā 35 (tālrunis 64781181). Biedrība gaidīs atsaucību arī no rajona pašvaldībām, lai tās palīdzētu ar transportu savās teritorijās dzīvojošajiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

 

"Šādu pasākumu rīkošanā esam ļoti atkarīgi no pašvaldību atbalsta. Kad zināsim, cik dalībnieku pieteikušies un kāds būs labvēļu atbalsts, tad arī pieņemsim galīgo lēmumu, vai sporta svētkus šogad rīkot," saka D. Vītola.

 

Nākamajā gadā Vidzemes reģiona sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām notiks Smiltenē, un dalībniekus uzņems biedrība "Atbalsts". D. Vītola uzsver, ka tas prasīs daudz finansējuma, un tas jāņem vērā, plānojot pasākumus šogad.

Sports