Aicina uz sportisku un jautru dienu pasākumā "Sporto Smiltenes novadā!"

Sestdien, 15. februārī, pulksten 10 Grundzāles pamatskolas teritorijā notiks sporta diena “Sporto Smiltenes novadā!” ar dažādām sportiskām un jautrām aktivitātēm, kurās varēs kopīgi piedalīties visi – gan lieli, gan mazi, ģimenes, kolektīvi, komandas, kā arī individuālie dalībnieki.

Rīkotāji cer uz iedzīvotāju atsaucību un līdz 12. februārim gaida ģimeņu un komandu, kurās var apvienoties arī draugi, pieteikumus.
“Pasākuma mērķis ir veicināt fiziskās aktivitātes ģimenēs, socializēties, tādā veidā stiprinot ne tikai fizisko, bet arī garīgo veselību. Komandām, ne mazāk kā četru dalībnieku sastāvā, kurā būtu abu dzimumu pārstāvji un vismaz viens bērns, savā starpā būs jāsacenšas astoņos dažādos sporta veidos – stafetē ar komandas biedru transportēšanu, ķegļu dzīšanā, stafetē ar vieglās mašīnas riepas ripināšanu, ripas metienos dīķa hokeja vārtos, disku golfā, slotbolā, biatlona stafetē un ceļojumā pa Grundzāles ciematu,” informē Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze. 

Dalība pasākumā un pusdienas būs bez maksas. Komandām iepriekš jāpiesaka sava dalība, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruni 29170685 līdz 12. februāra pulksten 18. Viens no pasākuma rīkotājiem Māris Stabiņš atklāj, ka ir ļoti svarīgi, lai pasākumam piesakās vismaz vēl četras komandas. Diemžēl līdz pirmdienas pēcpusdienai bija saņemti vien četri pieteikumi. “Apzinos, ka visbiežāk viss tiek atlikts uz pēdējo brīdi. Taču tas tūliņ būs klāt. Sestdien gaidīsim gan lielus, gan mazus, gan jaunus, gan ne tik jaunus dalībniekus, līdzjutējus, atpūtniekus un citus interesentus,” laikrakstam stāsta M. Stabiņš. 

Interesenti aicināti ar sacensību nolikumu iepazīties Smiltenes novada pašvaldības lapā smiltene.lv. Pasākuma “Sporto Smiltenes novadā!” visas komandas saņems piemiņas suvenīrus, savukārt katras disciplīnas labākajiem būs garšīgas balvas. Aktivitātes tiek rīkotas Smiltenes novada domes īstenotā projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” ietvaros.

20200212-1314-147156-5e38109940933.jpg

Sports