Aizraujošās cīņās aizvadīti otrie Smiltenes novada sporta svētki

Aizvadītajā sestdienā Smiltenēs sporta un atpūtas kompleksā „Teperis" tika aizvadīt otrie Smiltenes novada sporta svētki, kuros par kopvērtējuma uzvarētājiem astoņu sporta veidu summā kļuva Grundzāles komanda.

Otro gadu pēc kārtas sporta un atpūtas kompleksā „Teperis" tika aizvadīti otrie Smiltenes novada sporta svētki. Atšķirībā no iepriekšējā gada, kad sacensības norisinājās galvenokārt individuālajos sporta veidos, šoreiz cīņas norisinājās komandu ieskaitē.

Kopumā sporta svētkos piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieki no deviņām komandām. Pārstāvētas bija ne tikai Palsmanes, Variņu, Bilskas, Blomes un Grundzāles pagastu izveidotās komandas, bet arī Smiltenes novada uzņēmumi „Mežroze IG"un „8 CBR". Tāpat sacensības piedalījās arī Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Smiltenes posteņa komanda „Glābējkomanda" un Smiltenes novada domes izveidotā vienība.

Komandas sacentās astoņos sporta veidos. Aizraujošas bezkompromisa cīņas norisinājās futbola laukumā, kur veiksmīgi aizvadot priekšsacīkstes pusfinālā iekļuva Bilskas komanda „Jautrie eži", „8 CBR", Variņi un Grundzāle. Pirmajā pusfinālā starp Variņu un Grundzāles komandām interesantā spēlē uzvaru svinēja variņieši. Tikmēr otrajā spēlē „Jautrie eži" izrādīja nopietnu pretestību „8 CBR". Šajā mačā uzvarētājs bija jānoskaidro tikai ar pēcspēles sitienu palīdzību, kur nedaudz meistarīgāki izrādījās „astotie", tādējādi iekļūstot finālā.

Spēlē par trešo vietu „Jautrie eži" salīdzinoši viegli tika galā ar grundzāliešu pretestību. Savukārt finālā jau no pirmajām minūtēm laukumā risinājās saspringta cīņa. Laba iespēja atklāt rezultāta bija „ Variņu" komandai, tomēr bumba atsitās pret vārtu stabu. Pēc pāris minūtēm, laukuma otrā galā, izmantojot kļūdu aizsardzībā, „8 CBR" komandas dalībniekam Igoram Gailim izdevās atklāt spēles rezultātu. Turpinājumā, lai arī kā variņieši centās panākt izlīdzinājumu, tomēr tas viņiem neizdevās. Kā rezultātā uzvaru turnīrā svinēja „astotie".

Ne mazāk spraigas cīņas norisinājās citos sporta veidos.Riteņbraukšanā, kur dalībniekiem nācās veikt 1,1 kilometra garo kartinga trases apli ar BMX tipa velosipēdu, pārliecinošu uzvaru svinēja „Glābējkomanda", otrajā pozīcijā atstājot Variņus. Vasaras biatlonā nepārspēti palika Smiltenes novada dome. Tāllēkšanā, piltbumbas mešanā un slēpošanā ar vienu slēpi pirmās vietas izcīnīja „Mežroze IG" vienība. Spēka stafetē, kurā komandu dalībniekiem bija jāveļ riepa un jānes baļķi, pie uzvaras tika „Jautrie eži". Viņi arī triumfēja visintriģējošākajā disciplīnā -virves vilkšanā.

Kopvērtējumā, stabili startējot visos sporta veidos, par Smiltenes novada sporta svētku uzvarētājiem kļuva Grundzāles komanda, otrajā vietā atstājot „Mežroze IG" vienību, bet trešajā vietā ierindojās Bilskas pagasta komanda „Jautrie eži". Kā pēc sacensībām dalībniekiem sacīja Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis, tad šie sporta svētki noteikti jāturpina kā tradīcija, sportisko pusi papildinot ar balli,.

 

Sports