Sapratu

Aizvadītas piecas basketbola spēles Smiltenes un Cēsu atklātajā (VBL) čempionātā

24.novembrī notika Smiltenes un Cēsu atklātā čempionāta (VBL) 5 spēles.

1.spēle:  “Fāterīši” –“Metālu pasaule”. Daudz sīvas cīņas, bet meistarība ņēma virsroku. Uzvarēja “Metālu pasaule” ar 82:54. Ivo Ducenam 29 punkti, Jurim Laķim 15.

2.spēle: “BK Smiltene”- “Smiltene U-19”. Pirmā puslaikā līdzīga spēle, otrā pieredze ņēma virsroku. 68:40 “BK Smiltene” labā. Elgaram Felcim 20 punkti, Artūram Garaissils 11.

3.spēle: “99-tie”-“BK Bonoparti”. Ļoti līdzīga spēle vairāk kā 2 ceturtdaļas, bet tad “99-tie” lēnām pārņēma vadību un uzvarēja ar 72:57. Aleksim Brālītim 32 punkti.

4.spēle: “Vudlande”-“VEF BA Valkā” (jaunu spēlētāju komanda, kura piedalās arī LBL2 čempionātā). Bija gaidāma interesanta sacensība. Tā arī notika. Gandrīz visu spēles laiku 5-7 punktu pārsvars “Vudlandei”. Kvalitatīvs basketbols, kur pieredzējušākie “Vudlandes” spēlētāji bija pārāki ar 80:73. Raineram Kalniņam 26 punkti, Ralfam Leimanim 19.

5.spēle. “top!”-“SK Urvaste”. Cerējām uz līdzīgu spēli, taču “lēnie” igauņi spēlēja tik ātru un fizisku basketbolu, ka mūsējie bieži vien netika līdzi. Loģisks rezultāts. 78:49 igauņu labā. Eriko Roosimaa guva 21 punktu, Kaspars Paegle 19.

Sīkāka informācija par Smiltenes un Cēsu uatklāto čempionātu Latvijas Basketbola savienības mājas lapā.

Vairāk fotogrāfiju no aizvadītajām spēlēm.