Amatieru autosports: Vēlme uzvarēt neizzūd 2

Aizvadītajās brīvdienās Smiltenes supersprinta trasē norisinājās sestais "Smiltenes ziemas kauss 2009" amatieriem ar vieglajām automašīnām. Tā kā katrā posmā trases segums bijis pilnīgi citādāks, godalgoto vietu ieguvēji sagādāja pārsteigumu.

 

Priekšas piedziņas klasē divas godalgas izcīnīja jaunie amatieru maču dalībnieki no Inčukalna. Savukārt pilpiedziņas klasē līdzšinējo līderi valcēnieti Māri Zālīti apsteidza autosportists Jānis Aleksejevs. Kopvērtējumā M. Zālītis ir tikai vienu punktu priekšā autosportistam.

6. posmā pa trijām automašīnu klasēm kopā tika doti 78 starti. Neskatoties uz to, ka šosezon posmi bijuši daudzi, ar katru reizi klāt nāk jauni dalībnieki.

Priekšas piedziņas klasē 11 dalībnieku konkurencē veiksmīgākie bija: 1. vietā Andis Vanters ar "VAZ 2109" (Valmiera), 2. Ivars Cīrulnieks ar "Opel Corsa" (Inčukalns), 3. Armands Cīrulnieks ar "Opel Corsa" (Inčukalns).

Aizmugures piedziņas klasē, kurā startēja 15 dalībnieki, labākie: Kristaps Daģis ar "Volvo 940" (Līgatne), 2. Gatis Liepiņš ar "VAZ 2107" (Valmiera), 3. Raitis Klāvs ar "VAZ 2106" (Smiltene).

Pilnpiedziņas klasē šoreiz veiksme bija J. Aleksejeva pusē. Viņš, startējot ar "Audi 90 Quttro", izcīnīja uzvaru, aiz sevis atstājot brāli Raimondu Kalniņu ar "Subaru Impreza" (Variņi) un trešās vietas ieguvēju M. Zālīti, kurš sacensībās brauca ar "Audi 90 Quattro" (Valka).

Tehniskā sporta kluba "Smiltene" valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla ar sacensībām ir apmierināts. "Kopumā mači bija ļoti labi, lieli ātrumi, labi laiki un arī rezultāti citādāki. Priecē tas, ka ir jauni dalībnieki, daži bija atbraukuši arī izlūkos. Tiešām ir gandarījums, ka cilvēki atbrauc un novērtē," priecājas V. Tralla.

Atzinīgi trasi novērtē arī amatieru maču dalībnieks Juris Rencis no Cēsīm. "Laba trase, ir daudz ko braukt, daudz stūrēt, galvenais, ka nav taisnu gabalu. Ja nepieļauj kļūdas, tad veicas. Konkurentu te netrūkst," saka cēsnieks.

Sīkāk par "Amatieru kausu 2009" skatīt šeit!

Komentāri 2

nnasing speshal

Nepareizi - Kaspars Daģis ar "Volvo 940" (Līgatne)????
Pareizi - Kristaps Daģis ar "Volvo 940" (Līgatne)

pirms 12 gadiem, 2009.01.29 10:27

Sports