Amatieru līgā skaista uzvara “Vanagiem” 2

Neatkarīgajā amatieru hokeja līgā par uzvaru cīnījās smiltenieši pret smilteniešiem. Spraiga spēle līdz brīdim, kad rezultāts 4:3 "Smiltenes Vanagu" labā. Pēc piektās ripas pretinieku vārtos "HK Smiltene" salūza.

 

Pirmās līgas "HK Smiltene" un "Smiltenes Vanagu" pārstāvji spēli raksturo kā spraigu un labu. Katru reizi kāds uzvar, bet kāds zaudē. Šoreiz Neatkarīgās amatieru hokeja līgas (NAHL) spēlē uzvarēja "Smiltenes Vanagi", rezultāts 7:3.

 

 

"Nospēlējām labi. Bet reāli domājoši hokejisti nekad nevar būt apmierināti arī ar uzvarētu spēli," uzskata "Vanagu" treneris Ilgvars Plētiens. Viņš stāsta, ka šogad komandas līmenis ir nedaudz pasliktinājies, kas skaidrojams ar pagājušā gada labajiem panākumiem. Tomēr šajā gadījumā tas neaizkavēja uzveikt pretiniekus.

 

"HK Smiltene" komandas vadītājs Jānis Lauris zaudējumu argumentē dažādi. "Aptuveni pusmēnesi komandai nav bijušas spēles, tāpēc pasliktinājusies sportiskā forma. Viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem ir guvis traumu, tāpēc šī sezona viņam iet secen. Kad rezultāts bija 4:3, domājām, ka spēsim izlīdzināt punktus. Bet nekā," teic J. Lauris.

 

Nākamā NAHL spēle smilteniešiem būs Rīgā, Inbox ledus hallē. 17. martā pulksten 21.15 tur spēle norisināsies "Parex bankai" pret "Smiltenes Vanagiem". Savukārt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas ledus hallē 18. martā pulksten 20.45 spēlēs "Dzintars" pret "HK Smiltene".

Komentāri 2

cielava

nu skaista tajā spēlē bija vienīgi VAnagu komandas 13.numura iespaidīgā aktierspēle...

pirms 12 gadiem, 2009.03.16 18:34

Kaija

Jā, drausmas vispār, diez kā viņam tagad ir, droši ka slimnīcā:D

pirms 12 gadiem, 2009.03.16 19:49

Sports